Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Ямайський ром

Знайдено 32

Ром з Ямайки

Ямайський ром відрізняється складним смаком, в якому розкриваються нотки екзотичних фруктів, дині, персиків, меду, обпаленого дуба і прянощів. В його ароматі домінують відтінки шоколаду, сухофруктів, імбиру, карамелі і цитрусових. Випускається на Ямайці світлий, темний і пряний ром, який може мати різною витримкою. Виробляють напій традиційною технології з цукрового тростини, який рясно росте в цій країні. Після бродіння сусло двічі переганяють і відправляють на витримку у чанах з нержавіючої стали або в дубових бочках — залежно від сорту напою.

Історія

Виробляти ром на Ямайці почали в XVII столітті, сьогодні його організовано випуск поряд з усіма цукровими фабриками. В країні дуже багато питних закладів, а ром є у них затребуваним напоєм. Проводиться Jamaica Rum у великих обсягах, значна частина готової продукції відправляється в Англії, де доопрацьовується і розливається в пляшки під місцевими брендами, які популярні у всьому світі. Темний ром в Карибських островів рекомендують пити в чистому вигляді, білий – використовувати для популярних коктейлів.

Ямайський ром в мережі WineStyle

У мережі WineStyle купити пляшку ямайського рома можна по ціною від 1286 грн за пляшку об'ємом 0,7 літра. Вартість залежить від типу напою   молодий білий ром обійдеться дешевше, ніж витриманий більше 3 років обпалених бочках золотистий напій. В асортименті весь спектр продукції відомих брендів — від прозорого легкого рома до міцних сортів, витримка яких досягає 21 року.