Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Ром Santiago de Cuba

Знайдено 9
 • Відгуки та оцінки покупців
 • Ром Сантьяго-де-Куба 

  Сантьяго-де-Куба — це не тільки містечко, дав світові багатьох прославлених співаків, танцюристів і керівників оркестру, але і назва рома. До речі, назву місту подарував святий Сантьяго, покровитель річок, печер, земель, пагорбів і гір. На відміну від творців розкрученого Havana Club творці рома Сантьяго-де-Куба не подбали навіть про створення власного сайту, і не особливо печуться про рекламу свого продукту. Він навіть не має своєю сторінки у вікіпедії, і тим не менше, все одно добре продається — а це про що-небудь так говорить.

  Можливо, вони все ще відпочивають, з тих пір, як кілька століть тому їм мало не силою довелося захопити завод по виробництву рома. Повірте, в умінні відпочивати зі славними мешканцями Куби не зрівняється ні один народ в світі! А може, вони просто не бажають ділитися секретами виробництва свого напою — навіщо, адже він і так любимо у усім світі. Про тому, як робиться ром Santiago de Cuba, ніхто толком нічого не знає — так, загальні відомості. Так, він робиться (як і будь-який ром на основі патоки, отримуваної з відходів цукрового тростини. Так, він витримується в бочках, зроблених з першокласного англійської білого дуба. Так, на бочках цих немає ободів, ні заклепок — така традиція.

  Самий світлий, білий ром, має фортеця у 38°. Його «томят» не більше трьох років, а потім розливають у пляшки. Супервыдержанный ром міцніше, він може «насичуватися» смаковими відтінками дубовій бочці і 12, і 25 років. Кажуть, він ввібрав в себе всю яскравість, барвистість і багатобарвність цього святкового міста, а разом з ними музику і революційний запал. Куба дрімає, прикривши очі, однак у цій блаженної розслабленості відчуваються напруга і палкий темперамент. Кажуть, багато кубинці вважають саме Santiago de Cuba кращим ромом із сегмента преміум.

  Асортимент бренду

  Ром Santiago de Cuba буває трьох різновидів.

  • Перша — легкий (фортецею 38%), витримується в дубовій бочці близько 3 років. Колір має прозорий, з жовтуватою каймою. Пахне карамеллю, медом, виноградом, свіжими квітами. П'ється дуже легко, володіє м'яким, але сухуватим смаком, в якому відчувається солодкий цитрус. Можна робити на його основі коктейлі, або пити з льодом.
  • Друга різновид Santiago de Cuba — витриманий ром (зміст алкоголю 38%). «Дозріває» вже трохи довше свого «попередника» у лінійці   7 років, в бочці з білого дуба. Смак його майже також м'який — маслянистий, пряний з нотками лісових горіхів і карамелі. Забарвлення яскраве, але спокійна. П'ють з лимоном і льодом, або в складі коктейлю «Мохіто».
  • Третя різновид — супервыдержанный ром Сантьяго-де-Куба (фортеця 40%). Витримується все в тій же дубовій бочці, але вже протягом, як мінімум, 12 років. У смаку переважають чорнослив, шоколад, ваніль, кава і трохи прянощів. Володіє насиченим кольором бурштину, по краях присутній жовта облямівка. П'ють в чистому вигляді, без усього, щоб нічим не «забивати» благородний смак.

  Існують також два підвиди супервыдержанного рома Santiago de Cuba — 20 - і 25-річної витримки. (Фортеця 40%). Перший випускається партіями раз у п'ять років. Фахівці рекомендують пити його з лимоном, а до нього не забути кава і справжніх кубинських сигар. Останній був випущений обмеженою партією в 200 пляшок. Якщо ви увійшли у число щасливчиків, яким довелось цей божественний напій спробувати, ви, звичайно, пили його без все, смакуючи кожен ковточок. Цей ром, як стверджують знавці, може обставити навіть аналоги від своїх конкурентів   Bacardi і Havana Club. 2004 рік приніс цього напою золоту медаль на міжнародній виставці.

  Santiago de Cuba — ціна WineStyle

  Ром "Сантьяго де Куба" цілком доступний за ціною: пляшка білого рому Carta Blanca коштує від 395 грн за 700 мл. Трохи дорожче і витриманий 7-річний Anejo. У магазинах WineStyle ви знайдете і більш дорогі версії рома з витримкою від 10 років. Ці товари можна вибрати в якості подарунка.

  Бажаєте спробувати ром Santiago de Cuba — купите його в магазинах Winestyle. Ми здійснюємо продаж доступним цінами, допомагаємо вам вибрати з широкого асортименту. Ми підберемо ром для самих вимогливих гурманів.