Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Ром Zacapa Centenario

Знайдено 15
-5%

Ром Закапа

Ром Zacapa – преміальний ром, вироблений Rum Creation and Products у Гватемалі. Компанія належить найбільшому виробнику lic лікеро-горілчана промисловість Гватемала.

Підприємство по виробництву алкоголю розташоване у невеликому містечку Закапа. Бренд отримав свою назву на честь міста, до 100-річного ювілею якого в 1976 році і був створений кращий ром Закапа Столітній. В Залі Слави Міжнародного Фестивалю Рома він першим зайняв почесне місце серед експонатів.

Компанія зберігає в таємниці рецепт напою, але точно відомо, що використовується тільки чистий зброджений сік цукрового тростини. Старіння дистилятів відбувається в горах, на висоті 2300 метрів, використовуються бочки з американського дуба. Тривала витримка робить смак складним і гармонійним. Відтінки ванілі, шоколаду, родзинок і паленого дуба доповнюються нотками гірських трав, а тепле післясмак зачаровує навіть знавців.

Різновиди рома

У Winestyle можна придбати:

  • href="/ua/products/Zacapa-Centenario-Solera-Gran-Reserva-23-years-gift-box.html" target="_blank">Centenario 23   купаж дистилятів, найстаршому з яких 23 року, має міцністю 40%, насиченим червоно-коричневим кольором і шоколадно-фруктовим смаком;
  • href="/ua/products/Zacapa-Centenario-Solera-Grand-Special-Reserve-XO-gift-box.html" target="_blank">Centenario XO   при виробництві напою використовуються спирти у віці від 6 до 25, витримані в бочках з-під коньяку, хересу і бурбона, має темно-бурштиновий колір, шоколадний смак і тривалий імбирне післясмак;
  • href="/ua/products/Ron-Zacapa-Reserva-Limitada-2014-gift-box.html" target="_blank">обмежене бронювання 2014   напій ультра-класу, створений до 75-річному ювілею бренду. В основі купаж спиртів у віці від 6 до 24 років.

Ціна на ром Закапа в магазинах Winestyle

Саму дешеву пляшку Ron Zacapa в мережі можна WineStyle купити за ціною від 6250 грн за пляшку об'ємом 0,7 літра. За своєю вартістю "Закапа" зіставимо з найкращими марками віскі коньяку /" target="_blank">текіли — він займе гідне місце в енотеці цінителя міцного алкоголю. 

Очікують надходження