Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Шнапс

 Знайдено 34

Шнапс   найменування спиртного напою міцністю близько 40°. Центром виробництва шнапсу є австрійський Тіроль, роблять його також в Швейцарії та країнах Скандинавії. Шнапс проводиться методом перегонки зерновий або фруктової браги без застосування яких-небудь штучних добавок. У цьому розділі   справжній німецький шнапс у всьому своєму різноманітності.

Показати весь шнапс

Популярні категорії

Шнапс — мабуть, самий популярний міцний спиртний напій в Австрії і Німеччині. В цих краях прийнято вживати шнапс з будь-якого приводу, як аперитиву дижестива, з м'ясними стравами і десертами. Загалом, якщо німці вирішили випити що-небудь крім пива або вина, це буде саме schnaps.

Шнапс проводиться методом подвійний перегонки фруктового або зернового сусла без будь-яких добавок, у тому числі без цукру. Для виготовлення шнапсу можуть використовуватися зернові, картопля, фрукти і ягоди: яблука, груші, сливи, вишня і навіть малина. Щоб приготувати оригінальний шнапс, виробники витрачають великі зусилля: ягоди та фрукти, дикорослі трави збираються, миються і обробляються вручну. Потім сусло ферментується протягом декількох місяців, після чого проходить подвійну дистиляцію у класичних перегінних кубах. Справжній шнапс, приготовлений за старовинними рецептами, не повинен містити яких-небудь штучних барвників, ароматизаторів та інших добавок. Шнапс, настояний на травах, виходить гіркуватим, фруктовий напій має солодкуватий, більш м'який і округлий смак. Особливо цінується вишневий шнапс Kirschwasser з Шварцвальда і сливовий Zwetchren Schnaps.

Існує величезна кількість різновидів шнапсу — крім 30 офіційних зареєстрованих сортів, власник кожного закладу готує шнапс за своїм власним рецептом. Класичний гіркий schnaps виходить із сусла з додаванням диких трав. В цій категорії особливо цінується Enzianschnaps, який проводиться на основі кореня тирличу. З вишні, яблук, груш, сливи, винограду, абрикосів і персиків готують солодкуватий і ароматний фруктовий шнапс; Купити цей традиційний німецький напій можна в нашому магазині, де вам буде запропоновано найвигідніша ціна; шнапс хороший тим, що його можна вживати з будь-якого приводу, у будь-який час року і з самими різноманітними стравами. Мережа магазинів WineStyle — тільки якісні спиртні напої! Наші послуги — продаж шнапсу за найкращими цінами з гарантованим якістю.