Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Текіла Don Julio

Знайдено 11

Текіла Don Julio - історія бренду

Дон Хуліо – елітна текіла преміум-класу, з 1942 міста проводиться у штаті Халіско, кращому місці для вирощування блакитної агави. Як і багато інші види текіли, спочатку вона готувалася у невеликому кількість, лише для друзів сеньйора Хуліо Гонсалеса. Виробництво було засноване в Халіско. Як відомо, ця місцевість вважається ідеальною для культивування блакитної агави і виробництва цієї текіли.

Особливості виробництва

Поступово слава напою поширилася спочатку за Мексиці, потім про цю текілі дізналися і в інших країнах. Кредо торгової марки Дон Хуліо – традиційний рецепт і технологію, добірна сировина і найсуворіший контроль на всіх етапах виробництва. Дон Хуліо завжди вважав, що процес виробництва не можна довіряти бездушним машин, ось чому до цих досі у виробництві текіли Don Julio широко використовується ручна праця. Дон Хуліо – текіла з душею.

Компанія власноруч контролює всі етапи виробництва, від вирощування агави до розливу по пляшках. До речі, ця текіла вигідно виділяється на тлі конкурентів і упаковкою. У колекцію Дон Хуліо увійшли класичні різновиди текіли. Особливе увагу в цій компанії приділяється якості напою – тут контролюються всі процеси, відносяться до виробництва текіли – від вирощування агави до бутилювання.

Саме тому елітна текіла Don Julio змогла завоювати любов покупців і повага найавторитетніших критиків. Так, у 2007 році вона отримала 89 балів з 90 можливих за результатами оцінки критиків журналу Wine Enthusiast.

Асортимент Don Julio

  • Don Julio Blanco – молода текіла, яка розливається в пляшки відразу після дистиляції. Особливо хороша у складі коктейлів. Текіла Дон Хуліо Бланко отримала самі схвальні оцінки журналу Wine Enthusiast та срібну медаль International Review of Spirits Award.
  • Текіла Don Julio Reposado витримується у бочках з американського дуба не менше 8 місяців, де набуває м'який шовковистий смак з безліччю відтінків.
  • Сама цінна і найголовніша смачна текіла цієї лінії – Don Julio Anejo. Вона володіє особливою м'якістю і гармонійним ароматом з нотками лимона, сухофруктів і спецій.

Кожна текіла з колекції Дон Хуліо розливається у пляшки оригінальною форми і закривається дерев'яної пробкою. Пляшка упаковується в коробку, і разом з вмістом всі пляшки це становить прекрасний комплект для подарунка.

Текіла Don Julio - ціни в Winestyle

У магазинах Winestyle в Києві ви можете купити текілу Don Julio за ціною від 10197 грн

Дізнатися, скільки коштує текіла Don Julio у пляшках різного обсягу Ви можете в нашому каталозі.

Ми пропонуємо текілу Don Julio у пляшках обсягом 0.7 л і 0.75 л.

-5%