Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Текіла Jose Cuervo

Знайдено 21

Текіла Jose Cuervo - історія бренду

Jose Cuervo – беззмінний лідер у світі текіли. На частку цієї марки доводиться більше 40% продажів текіли у всьому світі. Щорічно продається близько 40 мільйонів літрів (!) текіли Jose Cuervo.

Завойовувати свою популярність бренд почав у далекому XVIII столітті. В середині 1700-х років родина дона Хосе Куерво отримала ділянку для вирощування блакитної агави, з якої, як відомо, та проводиться текіла. У промислових масштаби Куерво почали виробляти текілу з 1795 року. Тільки через 70 років текілу Хосе Куерво побачили за межами Мексики. В управлінні компанією і сьогодні беруть участь члени сім'ї Куерво.

Фабрика не змінила свого розташування – її можна знайти у тому ж мексиканській містечку Текіла. Звичайно, технології виробництва зазнали безліч змін до краще.

Особливості виробництва

Текіла – це зовсім не кактусова горілка, як думають багато. Вона готується з соку блакитний агави, який ферментується, дистилюється і розбавляється до потрібної фортеці. Деякі види текіли витримуються в дубових бочках, де вони набувають свій золотистий колір. Текіли різних виробників дуже відрізняються за смаком, який залежить від способи віджимання соку агави, технології дистиляції і т. д.

Асортимент Jose Cuervo

  • Лінійку продукції під маркою Хосе Куерво відкриває текіла Jose Cuervo Clasico – результат змішування молодий текіли з витриманими в дубі спиртами. Цей приємний напій срібного кольори частіше всього використовують для складання коктейлів.
  • Jose Cuervo Especial – це текіла «репосадо», тобто «відпочила» деякий час (від 2 д 12 місяців) в дубових бочках. Ця текіла має насичений бурштиновий відтінок і гармонійний смак з відтінками ванілі і деревини. Напій надзвичайно популярний серед любителів текіли.
  • Jose Cuervo Tradicional – текіла вищого класу, приготована з 100%-го соку агави. Цей сорт також проходить витримку в дубових бочках. Смак напою солодкуватий, з відтінками ванілі і дуба. Дає довгий, пряне післясмак. Цю текілу можна пити чистому вигляді, з лаймом і сіллю.

Текіла Хосе Куерво – дуже популярний на сьогоднішній день напій. Саме на її основі готується знаменитий коктейль «Маргарита». Найпоширеніший спосіб вживання текіли Хосе Куерво – з сіллю і лаймом. Іноді її вживають в чистому вигляді, охолодженою до крижаного стану. Купити саму популярну в світі текілу Jose Cuervo можна в магазинах Winestyle.

Текіла Jose Cuervo - ціни в Winestyle

У магазинах Winestyle в Києві ви можете купити текілу Jose Cuervo за ціною від 1674 грн

Дізнатися, скільки коштує текіла Jose Cuervo в пляшках різного обсягу Ви можете в нашому каталозі.

Ми пропонуємо текіли Jose Cuervo в пляшках об'ємом 1 л, 0.5 л, 0.7 л.