Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Текіла Olmeca

Знайдено 17

Текіла Olmeca - історія

C текілою Ольмека пов'язано велика кількість легенд. За переказами, текіла була напоєм богів ольмеків – стародавньої цивілізації, існувала ще до майя і ацтеків. Якщо текілу спробує не ольмек, а людина іншого народності, його наздожене кара небесна. Однак боги змилувалися, і сьогодні текілою Olmeca може насолоджуватися будь-який бажаючий. Текіла Olmeca проводиться з соку агави у мексиканській штаті Халіско. Блакитна агава дозріває в протягом мінімум 8 років, потім рослину зрубують, витягають м'ясисту серцевину (так звану пинью, шишку), з якої згодом і вичавлюють сік.

Особливості виробництва

Після ферментації здійснюється перегонка, а потім і витримка деяких спиртів у дубових бочках. Якщо текілу не витримувати в дубі і не додавати у неї карамель, виходить прозорий, чистий напій (срібний) – як, наприклад, текіла Olmeca Blanco. Найчастіше на основі срібною текіли роблять коктейлі. А ось знаменита Olmeca Gold набуває свій золотистий колір дубових бочках, де вона «відпочиває» від 2 до 12 місяців.

Асортимент бренду

Сама краща текіла марки Olmeca - Olmeca Anejo Extra Aged яка проводить в бочках з-під коньяку і хересу не менше півтора років. Таку текілу переважно пити в чистому вигляді – вона володіє складним, багатоманітним смаком і багатим ароматом. Olmeca Tezon – особлива серія текіли Olmeca. При виготовленні цієї текіли сік агави віджимається спеціальним пресом з вулканічного мінералу. Ця старовинна технологія дозволяє отримати напій виключного смаку.

Всі різноманітність текіла Olmeca можна побачити в даному розділі нашого магазину. Не відкладайте вибір текіли Ольмека в довгий ящик!

Olmeca — ціна в WineStyle

Текілу "Ольмека" в магазинах WineStyle можна купити за ціною від 337 грн