Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Текіла Sauza

Знайдено 18

Текіла Sauza

Текіла Sauza займає почесне друге місце у світі за всенародною любові та обсягами продажу. Поступається вона лише беззмінному світовому лідеру Jose Cuervo. Засновник бренда, дон Сенобіо Сауза, чимало зробив для того, щоб слова «сауза» і «текіла» стали синонімами.

У 1873 році він купив заводик з виробництва текіли, і в тому ж році почав продавати свою текілу на міжнародному ринку. Колекція Sauza досить багата. Під маркою випускається Sauza і 100%-ва текіла (Blue Agave), і текіла mixto, тобто з додаванням цукру при бродінні. До речі, текілою може називатися тільки той напій, у складі якого не менше 51% соку агави.

Асортимент текіли Sauza

  • Отже, перша варіація на тему Сауза - Sauza Blanco, молода невитримана текіла. Прозора, володіє м'яким смаком з вираженими нюансами агави. На основі білої текіли готується знаменитий триколірний коктейль «Текіла Санрайз».
  • Потім йде суперпопулярна Sauza Gold – золотиста текіла, витримана в дубових бочках. При приготуванні цієї текіли використовується карамель, яка повідомляє напою м'якість і приємну солодкість. Багатий смак і збалансований. Цю текілу рекомендується вживати класичним способом: натерти ділянка тильній сторони долоні лаймом, посипати дрібною сіллю, лизнути, випити чарку текіли і тут же закусити лаймом.
  • Sauza Conmemorativo – зріла, витримана до 4 років дубових бочках текіла. Має насичений смак і аромат, глибокий золотистий колір. Любителі зрілих напоїв напевно оцінять цю текілу.
  • Sauza Hornitos – текіла, приготована виключно з соку агави, без найменших домішок. Сама якісна і цінна текіла, яка краще всього висловлює самобутність мексиканського напою. Пити тільки в чистому вигляді!

Обирайте текілу Sauza для приготування коктейлів або для пиття чистому вигляді в якості дижестива – вся гама текіли Сауза представлена в нашому каталозі!

Текіла Sauza п'ється двома способами – у складі коктейлів або в чистому вигляді. На основі молодий текіли, наприклад, Сауза Бланко, можна приготувати класичний коктейль «Маргарита» (текіла Sauza, Куантро, сік лайма) або коктейль «Sanrise» (Sauza Blanco, апельсиновий сік, гренадін).

А ось золотисту Sauza Gold прийнято пити за традиційним ритуалу «лизни-перекинь-кусни»: лизнути сіль, перекинути чарку текіли Сауза Голд, закусити шматочком лайма. Текіла Sauza Gold володіє багатим смаком і ароматом, які вона набуває за час витримки в дубових бочках з-під коньяку. Текілу Sauza Орнитос з 100% соку агави прийнято вживати у чистому вигляді – вона не вимагає ніяких супутників і дає найкраще подання про мексиканській напої з агави.

Sauza — ціна в WineStyle

Текілу "Сауза" у магазинах WineStyle можна купити за ціною від 452 грн   саме стільки стоїть пляшка текіли Silver об'ємом 0,7 л.

Вся гамма текіли Sauza - Sauza Gold, Sauza Blanco, зріла Сауза Орнитос – представлена в наших магазинах WineStyle. Добро просимо!