Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Текіла Sierra

Знайдено 13

Текіла Сієрра

З іспанського мови слово Sierra перекладається як «високогір'ї». Таку назву для текіли було не вибрано випадково: її випускають на заводі, який розташований на висоті 1500 метрів над рівнем моря.

Текіла Сієрра користується величезним попитом не тільки у себе на батьківщині, у Мексиці, але та далеко за її межами, і все це завдяки своєму чудовому смаку і високій якості. В 2008 р. бренд був визнаний самим продаваним на перенасиченому алкогольної продукцією європейському ринку, що свідчить про високу оцінку напою споживачами.

Текіла завжди асоціюється з сонячної Мексикою де є традиційним видом алкоголю. Цей напій проводиться з великих і соковитих листя блакитної агави, вирощеної на мексиканських плантаціях під контролем фахівців. Особливістю текіла Sierra є те, що для її виробництва беруться перестиглі, буквально стікаючою солодким соком плоди.

Особливості виробництва

Вперше використовувати перестиглу агаву почали саме в компанії Destilerias Sierra S. A.de C. V. Стиглі плоди з плантації відразу відправляються під преси, де перемелюються і вичавлюються. Отримана рідина двічі дистилюється у величезних мідних ємностях, в результаті чого виходить 60-ти градусний спирт. Щоб знизити градус, спирт розбавляється найчистішої джерельною водою, після чого готова текіла розливається по дерев'яних для бочок подальшої витримки.

Високий якість текіли Sierra підтверджено великою кількістю нагород міжнародних виставок, дегустацій, конкурсів і спеціалізованих видань. У 2008 р. на престижному конкурсі Drinks International Spirits Challenge, журі якого складається з авторитетних експертів, а дегустація проводиться «сліпим» методом, напій, випускається під брендом Sierra, був визнаний найкращим у двох номінаціях, завоював нагороди Trophy Winner, Gold Winner і п'ять медалей.

Асортимент бренду

Виробнича лінійка компанії Sierra складається з трьох сортів текіли: "Сільвер" з терпким, глибоким, насиченим і трохи солодкуватим смаком бурштинового "Репосадо " з багатим смаком і вишуканим ароматом і "Аньехо", який відноситься до вищої категорії і витримується не менш року у дерев'яних бочках.

Текіла Сієрра є самої продаваної продукцією алкогольного ринку Європи. Особливо люблять цей чудовий напій в Німеччині, де на його частку доводиться більше 90% міцних напоїв. Торговий бренд належить Sierra німецькій компанії BORCO, яка являє собою найбільшого виробника і дистриб'ютора якісного алкоголю в Європі. Експорт текіла Sierra проводиться у 50 країн світу.

Текіла Sierra - ціни в Winestyle

У магазинах Winestyle в Києві ви можете купити текілу Sierra за ціною від 466 грн

Дізнатися, скільки коштує текіла Sierra у пляшках різного обсягу Ви можете в нашому каталозі.

Ми пропонуємо текілу Sierra у пляшках обсягом 1 л, /" target="_blank">1.5 л, 3 л.