Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Шампанське і ігристі вина

 Знайдено 7495

Шампанське — ігристе вино, яке проводиться за традиційним методом "шампенуазе" у провінції Шампань (Франція). Для його виробництва використовується тільки три сорти винограду: шардоне піно нуар, піно менье. Біле і рожеве, елітне і недороге   у цьому розділі представлена вся гамма справжніх шампанських вин, а також ігристі вина Італії, Іспанії, Німеччини та інших країн.

Показати всі шампанське і ігристі вина

Виберіть на ваш смак

Сорту винограду
Показати всі шампанське і ігристі вина

Бестселери

Показати всі бестселери
7.4 

Ігристе вино Marsuret, "L'Ars" Prosecco Treviso DOC Brut

Vivino 3.7
536 грн
+
 
8.0 

Ігристе вино Marsuret, Prosecco Valdobiadene Superiore "San Boldo" DOCG Brut

WS 85
691 грн
+
 
7.1 

Ігристе вино Casa Defra, Prosecco

Vivino 3.9
441 грн
+
 
7.1 

Ігристе вино "Tholomies" Brut, Cremant de Limoux AOC

592 грн
+
 
9.1 

Ігристе вино Ruinart, Blanc de Blancs

WS 92
5 250 грн
+
 
8.2 

Ігристе вино "Francois Montand" Brut Blanc de Blancs, 200 мл

Vivino 3.6
189 грн
+
 
6.9 

Ігристе вино Torre Oria, Cava Brut DO

WS 83
375 грн
+
 
9.5 

Ігристе вино Bosio, Moscato Spumante Rose

371 грн
+
 
7.1 

Ігристе вино Lucien Albrecht, Brut, Cremant d'Alsace AOC

JS 86
747 грн
+
 
8.2 

Ігристе вино "Francois Montand" Brut Blanc de Blancs

Vivino 3.6
405 грн
+
 
6.9 

Ігристе вино "Baron d'Arignac" Brut Blanc de Blancs

302 грн
+
 
9.0 

Ігристе вино "Duet" White Brut

344 грн
+
 
7.1 

Ігристе вино Casa Defra, Prosecco, 200 мл

Vivino 3.9
166 грн
+
 
8.7 

Ігристе вино Ruinart, Rose Brut

WS 90
4 750 грн
+
 
8.2 

Ігристе вино "Codorniu" Clasico Brut

Vivino 3.5
464 грн
+
 

Ігристе вино "Baron d'Arignac" Blanc de Blancs Demi-Sec

313 грн
+
 
7.9 

Ігристе вино "Maschio dei Cavalieri" Prosecco Extra Dry, Treviso DOC, 200 мл

WE 86
299 грн
+
 
7.9 

Ігристе вино Champagne Drappier, "Carte d'Or" Brut, Champagne AOC

WS 91
1 843 грн
+
 
9.3 

Ігристе вино Billecart-Salmon, Brut Rose, gift box

ST 92
4 350 грн
+
 
4.1 

Ігристе вино "Codorniu" Zero, Alkohol Free

464 грн
+
 

Приблизно на початку XVII століття винороби під Франції отримали несподіваний результат ферментації — ігристе вино. Довгий час це вино називали "диявольським" за здатність підривати бочки, в яких воно витримувалося. Першим приборкувачем ігристих вин став монах-бенедиктинець Будинок П'єр Періньон. Він створив таку технологію виробництва, при якій вторинна ферментація відбувалася вже в пляшці. Ігристим може називатися будь-яке вино, насичене вуглекислим газом, але шампанське   це тільки ігристе вино з французької провінції Шампань.

Даний вино з Шампані відповідає цілому звід правил, розробленим французьким Міжпрофесійним комітетом шампанських вин. Так, в його складі може присутні не більше трьох сортів винограду, а саме шардоне піно нуар і піно менье, причому піно меньє використовується тільки в купажах. Регламентуються навіть такі моменти, як підрізування лози, врожайність з гектара, час збору винограду та інше.

Славнозвісне в світі вино проводиться за класичним методом "шампенуазе". Перше бродіння відбувається у сталевих резервуарах, потім купажована вино розливають в пляшки з додаванням невеликого кількості цукру і дріжджів. Вторинне бродіння відбувається всередині пляшки. Приблизно через півтора року приходить час "ремюажа"    пляшки кожен день трохи провертають, щоб зібрати осад в районі горлечка.

Дегоржирование – це віртуозний процес видалення осаду з пляшки, після чого вино стає прозорим і придатним до вживання. Втім, після дегоржирования воно може зберігатися необмежена час покращувати свої властивості. Такий традиційний метод виробництва, який застосовується в Шампані.

У залежності від змісту цукру, розрізняють наступні види цього вина: ультрабрют (нульове зміст цукру), брют (менше 15 г на літр), сухе sec (17-35 г), напівсухе demi-sec (33-50 г) та солодке doux (більше 50 г цукру на літр). За кольором воно може бути класичним білим (Blanc de blancs), виготовленим тільки з шардоне і рожевий (Rose), якщо у виробництві брав участь червоний виноград. Ігристі вина відрізняються від шампанського і сортовим складом та методом виготовлення, і терміном витримки. Ігристі вина з решти областей Франції називаються Cremant, італійські ігристі   це Spumante, Lambrusko, Asti або Frizzante, в Німеччині ігристі вина називаються Секта, в Іспанії   Cava і т. д.

Це вино сьогодні виробляють сотні виробників Шампані. Але тільки самі гідні марки отримали всесвітню популярність і особливий елітний статус. Це Moet & Chandon, Laurent-Perrier Gosset Veuve Clicquot, Dom Perignon.

Придбати шампанське до Нового року або якого-небудь врочистого нагоди не важко. Магазин, у якому здійснюється продаж шампанського, повинен дотримуватися умови зберігання цього ніжного напою. Це вино зберігається при температурі 10-15°С в горизонтальному або похилому положенні, щоб пробка пляшки завжди залишалася вологою.

Придбати ігристе вино за доступними цінами можна в наших магазинах WineStyle. В даному розділі каталогу представлена детальніша інформація за шампанським і ігристим вин світу, в тому числі для кожної пляшки вказана ціна; шампанське та ігристі вина у величезному асортименті вже чекають на вас   добро просимо!