Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Коньяк Hennessy

Знайдено 54

Коньяк "Хеннессі": переваги

 • Лідер продажів серед коньяків
 • Неповторний м'який смак
 • нас великий вибір обсягів — від 50 мл до 3 л
 • продаж колекційні, рідкісні версії
 • Багато подарункових варіантів!

"Хеннессі"   культовий коньяк-напій гурманів і заможних людей.Звідки він з'явився і чому придбав особливий статус? Історія починається Hennessy у 1765 році, коли ірландська капітан Річард Хеннессі заснував у Франції, на березі річки Шаранти, невеликий коньячний дім. Через 20 років король Людовик XV відгукнувся про коньяк Хеннессі як про неперевершеного. Таким він залишається і донині.

Особливості виробництва

Для виробництва коньяку Hennessy ассамблируются десятки видів коньячних спиртів, середній вік витримки яких становить 20-30 років. Колекційні виробляються коньяки зі спиртів, які дистиллируются вже сто і більше років. У підвалах 40 будинки Хеннессі зберігається 250 тисяч коньячних бочок спиртів, якість яких перевіряється виноробами кожен рік. Сьогодні коньячний будинок Hennessy щороку виробляє 50 мільйонів пляшок коньяку вищої якості. Будинком управляє Моріс Хеннессі, прямий нащадок Річард Хеннессі.

Асортимент бренду

Існує кілька видів коньяку Hennessy:

 • Hennessy V. S. (Very Special) – зроблений з 40 сортів спиртів з витримкою від 2 до 7 років;
 • Hennessy V. S. O. P. (Very Superior Old Pale) складається з 60 видів коньячних спиртів, витриманих 6-12 років;
 • Hennessy X. O. (Extra Old) – це 100 видів коньячних спиртів в одній пляшці, вік спиртів 20-30 років;
 • Hennessy Paradis був створений в 1979 році з 100 унікальних коньячних спиртів;
 • Hennessy Richard названий на честь свого прабатька, Річард Хеннессі. Був створений в 1969 році.
 • James Hennessy названий на честь Джеймса Хеннессі, старшого сина Річарда Хеннессі. Випущений в 2015 році, в рік його 250-річчя коньячного Будинку.

Крім того, існують колекційні коньяки, справжні перлини будинку Hennessy: Hennessy Timeless, Hennessy Ellipse, Hennessy Private Reserve. Ці коньяки були випущені в обмеженому кількість і є цієї рідкістю.

Коньяк Hennessy п'ють після їжі. Моріс Хеннессі радить нічим не закушувати Hennessy, щоб в повній мірою відчути чудовий смак і аромат цього коньяку. До речі, цей коньяк в прекрасній упаковці може стати кращим подарунком для будь-якого чоловіка!

Hennessy   ціна WineStyle

Вартість 0,7 літра коньяку Hennessy Very Special подарунковій коробці у магазинах WineStyle починається від 4065 грн Коньяк категорії VSOP коштує дорожче за рахунок більш тривалої витримки.

Хеннессі – коньяк, підкорив весь світ. Не пропустіть можливість відкрити для себе гаму кращого смаку у світі коньяку Хеннесі.

Питання і відповіді

Де проводиться коньяк Hennessy?

З 1765 року коньячний дім Hennessy знаходиться у Франції, в місті Cognac.

З чим пити коньяк?

Найкращі поєднання — кава, хороша сигара. Фахівці вважають, що коньяк добре закушувати яблуком, а ось лимон може "заглушити" благородний смак напою.

Який коньяк можна купити?

В нашій мережі продається повний асортимент коньяків марки — від самого "молодого" категорії VS до елітного XO і лімітованих ексклюзивних версій.

Скільки варто коньяк Hennessy?

Ціна залежить від віку коньяку і наявності подарунковій упаковки. В нашої мережі мінімальна ціна на Hennessy починається від 4065 грн