Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Віскі Chivas Regal

Знайдено 49

Чівас Ріґал — віскі преміум-класу

Chivas Regal — знаменитий скотч, який користується популярністю у всьому світі. На початку XIX століття компанія Chivas Brothers (брати Чівас, Джеймс і Джон) почала виробляти купажований односолодових віскі з і зернових сортів. Частина назви "Regal" бренд отримав завдяки тому, що саме брати Чівас були постачальниками елітного алкоголю для королеви Великобританії. "Чівас Ріґал" відрізняється м'яким, округлим смаком з відтінком меду та фруктів і тонким димним ароматом.

Асортимент Chivas Regal

Сьогодні під цією маркою проводиться кілька видів високоякісного віскі:

  • Chivas Regal 12   класичний купаж, має м'який, трохи вершковий смак з тонами меду, яблук і ванілі і тепла янтарний колір. В ароматі «Чівас Ріґал 12 років» можна вловити ноти стиглих яблук, диких лугових трав та квіткового меду. Складний, елегантний, насичений, потужний — так відгукуються про цей напій.
  • "Strathisla" 12 years old — 12-річний віскі, виготовлений на найстарішій винокурні Шотландії, Strathisla Distillery.
  • Chivas Regal 18   складається з спиртів 18-річної витримки. Букет цього віскі більше багатий і цікавий, у ньому простежуються аромати шоколаду, карамелі і чіткі димні відблиски, подовгу тануть на мовою. 
  • Chivas Regal Royal Salute   преміальний продукт, створений спеціально з нагоди коронації англійської королеви у 1953 році. Віскі витримується рівно 21 рік — за кількістю знарядь, дають залп в честь королеви. Цей винятковий віскі розливається в розкішні графини, які самі по собі вже є творами мистецтва. "Королівський" Chivas Rigal – справжній діамант колекції будинку Чівас.

Chivas Regal — ціна в WineStyle

Ціна віскі Chivas Regal 12 є найнижчою у лінійці продукції. Стандартну пляшку об'ємом 0,7 літра в магазинах WineStyle можна купити за ціною від 3366 грн Більш витриманий віскі коштує дорожче. В магазинах WineStyle ви знайдете величезний вибір подарункових версій віскі в картонних коробках, металевих тубах, в наборах з келихами.

Питання і відповіді

До якої категорії відноситься віскі Chivas Regal?

Це купажований віскі — суміш односолодових і зернових сортів різної витримки, кожній пляшці може бути до 50 видів спиртів.

Де проводиться віскі Chivas Regal?

Виробництво здійснюється на заводі Strathisla в Спейсайд, Шотландія.

У чому особливість віскі Chivas Regal? 

Отримати особливий смак дозволяє оригінальна форма перегінних чанів із звуженою талією. Перегонка дистиляту відбувається на одній винокурні, під ретельним контролем всіх етапів.

Скільки варто віскі Chivas Regal? 

Ціна залежить від терміну витримки — чим він більше, тим віскі дорожче. Мінімальна ціна в нашій мережі становить 3366 грн