Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино із Бордо

Знайдено 3162

Вина Бордо: особливості

  • Знамениті французькі вина
  • Сорту винограду: каберне совіньйон, мерло, каберне фран
  • Нові імена Бордо і прославлені виробники
  • Представлені як колекційні, так і недорогі вина

Географія вин Бордо

Кращі французькі червоні вина — а може бути, і найкращі у світі — народжуються у виноробному регіоні Бордо, департамент Жиронда. Навколо міста Bordeaux 113 тисяч гектарів зайнято виноградними лозами, вино роблять в 7000 шато (маєтках), кожен рік звідси за межі Франції йде як мінімум 500 мільйонів пляшок першокласного вина. П'ять кращих шато, вина яких визнані неперевершеними, також розташовані в Бордо — це виробники Лафіт-Ротшильд Мутон-Ротшильд Латур Про’Бріон, Марго. На кожній етикетці вина з Бордо є назва зображення родового маєтку шато (Chateau), в якому було зроблено вино.

Славу виноробному регіону Бордо забезпечили червоні сухі вина, які виробляють з сортів винограду каберне совіньйон каберне фран, мерло. Бордо зазвичай ділять на субрегіони: Лівий берег Жиронди, Правий берег, Антр-де-Мер Грав. Кожен субрегіон, в свою чергу, ділиться на аппелласьоны.

У серце Лівобережжя, Пойаке, роблять великі червоні вина категорії Premiers Crus Classes. У Марго виробляють витончені червоні вина, кращі з яких роблять в Шато Марго. Ще одне знамените маєток, Шато Про’Бріон, розташоване у Граве. Тут ж роблять легендарні білі десертні вина Шато д’Ікем. Взагалі, Грав єдиний субрегіон Бордо, де велика увага приділяється білому вину. Третину площ виноградників займають посадки совіньйон блан і семільйона.

Виноробство в регіоні   це більше, ніж бізнес. Це філософія, спосіб життя. Вина виробляються у приватних господарствах, шато — їх в Бордо близько дев'яти тисяч! І виробляють вони як елітні, дуже дорогі вина, так і столові вина за демократичними цінами. І кожен людина, яка є шанувальником доброго вина, може знайти для себе хороше бордо, яке можна випити за сімейним вечерею або поставити на святковий стіл. Здавна бордоські вина розливають у пляшки особливої форми з крутими «плічками», затримують осад всередині пляшки. В нашому каталозі представлені вина Бордо у всьому своєму різноманітті.

Вина Бордо — ціна у WineStyle

Бордо — винний регіон з найвищою продуктивністю, тут роблять гідні вина на будь-який смак і гаманець. Вина Бордо в магазинах WineStyle можна купити за ціною від 295 грн