Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино із Франции червоне

Знайдено 7808

Французькі червоні вина

Червоні вина виробляються практично у всіх регіонах виноробства Франції. Але всесвітню популярність придбали червоні вина Бордо Бургундії Лангедока і Провансу. Бордоські і бургундські червоні вина стали еталоном якості і престижності. Для виробництва червоних вин використовуються такі сорти винограду, як каберне-совіньйон мерло каберне фран піно-нуар петі-верде каріньян мальбек та інші.

Червоний колір вина обумовлений змістом у шкірці винограду антоціанів, фарбувальних пігментів. Відтінок червоного вина коливається від світло-червоного до глибокого гранатового, майже фіолетового, залежно від сорту винограду і часу витримки. Червоні сорти вин мають насичений терпкий смак з-за наявності у вині дубильних речовин – танінів.

Поети давнину і сучасності не втомлюються звеличувати червоне вино. Воно зігріває, веселить і подовжує життя. Про користь червоного вина людству відомо з давніх часів. І в наші дні медики для підтримки здоров'я серцево-судинної системи радять пити саме червоне вино. Французи, великі знавці вина, теж воліють сухі і напівсухі червоні вина, які п'ють у досить великих кількостях за обідом і вечерею. 

Географія вин

Франція є провідним виробником червоних вин у світі. На весь світ прославилися червоні вина Франції, які виробляються у провінціях Бордо, Бургундія, Лангедок-Руссійон,Шаблі, Кіт д’Ор, Шалоннэ і Маконнэ, Божоле. Є тільки одна провінція, де французьке червоне вино є великий рідкістю – це Ельзас.

Вина Ельзасу - це переважно білі сорти, приготовлені з винограду сортів мускат, рислінг, піно блан. Якщо в деяких господарствах Ельзасу всі вирішують приготувати трохи червоного сухого вина, для цього беруть виноград піно-нуар. Навіть у провінції Шампань використовують червоні сорти винограду для приготування рожевого шампанського.

Червоні вина Бордо виробляють з суміші сортів винограду, в якості основи береться каберне-совіньон і каберне фран, до яких може додаватись мерло або мальбек. Відома своїми червоними винами і долина Рони – тут у аппелласьоне Шатонеф-дю-Пап проводиться зразкове вино, яке вибороло безліч нагород, – Chateauneuf-du-Pape.

Червоні вина Бургундії виготовляють 100 аппелласьонов на території провінції, у основному винограду сортів піно-нуар і гаме. Регіон підрозділяється на чотири подрегиона, де розвивається виготовлення французьких червоних вин: Шаблі, Кіт д’Ор, Шалоннэ і Маконнэ, Божоле. Знамените молоде вино божоле в честь якого проходить свято божоле нуво, також проводиться в Бургундії з винограду сорту гаме. Червоне сухе французьке вино божоле вилляж різної витримки можна придбати у нашому магазині.

Ми відібрали для вас кращі червоні французькі вина. Ці вина отримали високі оцінки авторитетних рейтингів журналів Wine Spectator, The Wine Enthusiast, винних експертів Robert Parker, Steven Tanzer. Тепер ми пропонуємо вам скласти власне думка про цих чудових вина.

Французька червоне вино - ціни в Winestyle

У магазинах Winestyle в Києві ви можете купити французьке червоне вино за ціною від 176 грн

Дізнатися, скільки коштує французьке червоне вино в пляшках різного обсягу Ви можете в нашому каталозі.