Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино із Италии

Знайдено 14468

Вина Італії: особливості

  • Лідер сучасного виноробства
  • продаж вина Тоскани, Венето, П'ємонту, Сицилії та інших регіонів
  • Представлені всі стилі: біле, червоне, рожеве, тихе і ігристе
  • Продаємо демократичні і колекційні вина
  • Є вино для великих компаній: обсяги до 6 літрів

Італія — Франція. Матч за звання першої у світі за значимістю винної держави триває не одну тисячу років. Тисячолітні традиції, мільйони гектолітрів виробленого вина, великі вина і винороби — мабуть, ні у чому Італія не поступається Франції в тому, що стосується виробництва вин. Тоскана П'ємонт, Емілія-Романья і Фріулі-Венеція-Джулія не настільки на слуху, як Бордо і Бургундія, але вина к'янті бароло, ламбруско, Асті Мартіні знайомі практично кожному.

Географія вин Італії

До головним винопроизводителям Італії відносяться регіони П'ємонт (бароло, барбареско, асті), Венето (біле соаве, бардоліно, вальполічелла, амароне), Тоскана к'янті і ще раз к'янті, а також супертосканцы — Сассикайя і Орнелайя), Фріулі-Венеція-Джулія (вина всіх видів і стилів). Це не означає, що в інших регіонах вина не роблять, його виробляють в 20 регіонах на материку та на островах Сицилія і Сардинія.

Проїхавшись по Італії, ви переконайтеся, що кожне друге фермерське господарство займається виноробством. До найпоширенішим сортам винограду ставляться санджовезе неббіоло, барбера, гарганега, треббіано. Ігристі вина Італії представлені недорогими ламбруско Просекко фраскаті і більш елітними з провінції Asti. Культура споживання вина в Італії розвинена неймовірно, цей напій вживають навіть за сніданком, у розведеному вигляді дають дітям.

У цьому розділі ми пропонуємо знайти ваше улюблена італійська вино   буде це легке соаве, розкішне амароне, п'янке Asti Martini або міцне марсала, вирішувати вам. Найкраще поєднання вина дають з стравами традиційною італійської кухні, про яку теж складено чимало легенд.

Класифікація вин Італії

Класифікація італійських вин досить проста, на відміну від класифікації французьких вин. В Італії існує всього 4 категорії вин:

  • Vini Da Tavola (VDT) - столові вина для повсякденного вживання (технологія їх виготовлення не контролюється державою);
  • Indicazione Geografica Tipica (IGT) – так звані місцеві вина, такі вина виробляють господарства з хорошою репутацією, однак процес їх виготовлення так само не регламентований;
  • Denominazione d'Origine Controllata (DOC) – вина, контрольовані за назвою і походженням. Регламентується процес обробітку винограду і технологія виробництва вина. До цієї категорії відноситься кілька сотень сортів італійського вина. Якість вина схоже з якістю вин французької категорії АОС;
  • Denominazione d'Origine Controllata e Garanta (DOCG) – вища категорія. Такий маркування удостоюються елітні італійські вина.

Італійські вина у нашому каталозі представлено у всьому своєму різноманітті – від класичного К'янті до рідкісних сортів.

Італійський вино — ціна у WineStyle

Італійські вина в магазинах WineStyle можна купити за ціною від 143 грн за пляшку об'ємом 0,75 л.  Ціни вина від прославлених виробників Ornellaia, Sassicaia та ін. також доступна для поціновувачів.