Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино червоне

Знайдено 27340

Червоне вино: чому варто купити в WineStyle

  • Величезний вибір напоїв Старого і Нового світла
  • Детальніша інформація і рейтинги червоних вин
  • Виключне якість від перевірених постачальників
  • Рідкісні і колекційні вина — в наявності у магазинах

Червоні вина – це, без сумніви, королі вин. Самі поширені, найзнаменитіші і найулюбленіші вина. З давніх досі червоне вино кружляє голови поетам і медикам. Сьогодні постійно публікуються всі нові результати досліджень, підтверджують користь червоного вина для організму, про яку, втім, наші предки знали без всяких лабораторних тестувань.

Червоні вина виробляються у всіх регіонах виноробства світу з чорно-синіх і червоних сортів винограду. Помилково вважати, що тільки сорт винограду впливає на колір готового вина. Червоне вино проводиться за особливою технологією. Сусло настоюється разом з мезгою (роздробленим виноградом). У процесі бродіння шкірка і кісточки винограду виділяють барвні пігменти та дубильні речовини (таніни) у вино.

Різноманітність червоних вин: регіони, сорти винограду

Така технологія дозволяє отримати заданий колір вина (від прозоро-червоного до темно-бордового) і обумовлює терпкий смак. Візитною карткою французьких червоних вин є Каберне Совіньйон популярні сорти вин готують також з винограду мерло каберне фран піно-нуар. В Італії виробляється всесвітньо відоме червоне вино К'янті (Chianti), батьківщиною якого є сонячна Тоскана.

Червоні сорти італійських вин виробляються методом купажування з місцевих сортів винограду санджовезе неббіоло барбера та інших. Досить популярні іспанські червоні вина з регіонів Ріоха і Рібера дель Дуеро. Незважаючи на величезна різноманітність червоних сортів вин, недосяжним ідеалом для всіх виноробів залишаються французькі червоні вина Бордо, Бургундії.

«на Жаль, не багато днів нам тут побути дано прожити їх без любові і без вина – грішно» - слова безсмертного Омара Хайяма, воспевшего червоне вино у своїх рубаї. Давайте керуватися словами великого поета і пити червоне вино для здоров'я і задоволення. Зверніть увагу і на підбірку найкращих у світі червоних вин.

У залежності від змісту цукру виділяють наступні види червоних вин:

  • сухе червоне вино: з вмістом цукру менше 4 г/л;
  • напівсухе червоне вино: з вмістом цукру 4-12 г/л;
  • червоні напівсолодкі вина: з вмістом цукру 12-45 г/л;
  • червоне десертне вино (солодке): з змістом цукру понад 45 г/л

Вино червоне напівсолодке і червоне солодке вино об'єднуються в групу десертних вин.
Червоне ігристе вино класифікується дещо іншим чином, і в залежності від концентрації цукру називається екстра-брютом, брютом, сухим, напівсухим, солодким.

Смак і користь червоних вин

Напевно, з тим фактом, що червоне вино корисно, у наші дні не будуть сперечатися навіть самі страшенні скептики. Лікування червоним вином навіть отримало власне найменування – енотерапія. Червоні вина можуть бути корисні при помірному споживання для травлення, серцево-судинної і нервової системи. Тільки червоне виноградне вино містить антиоксиданти, які, як відомо, допомагають нам боротися зі старінням і знижують ризик розвитку ракових захворювань. Ні білі, ні шампанські таким вина властивістю похвастати не можуть.

Натуральне червоне вино добре справляється з анемією і авітамінозом за рахунок високого утримання заліза та інших мікроелементів. Дієта, червоне вино в якій є повноправним елементом харчування, сприяє не тільки схуднення, але і загальним оздоровлення організму. Але, знову ж таки, тільки при помірних «дозах» червоного вина! 

Червоне вино — ціна у WineStyle

У магазинах WineStyle представлено червоне вино на всі випадки життя: і для повсякденного вечері, і для найурочистіших моментів у життя. Червоне вино можна купити за ціною від 65 грн за стандартну пляшку об'ємом 0,75 л. Знамениті французькі вина коштують дорожче — все залежить від репутації бренда, вінтажу та терміну витримки.