Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Горілка

 Знайдено 2580

Горілкою називають міцний алкогольний напій, отриманий шляхом змішування ректифікованого зернового спирту з виправленою водою до досягнення потрібної фортеці у 40–56°. Основними виробниками та експортерами горілки є такі країни, як США, Росія, Швеція, Фінляндія, Німеччина. Сама якісна горілка світу представлена в даному розділі каталогу.

Показати всю горілку

Виберіть на ваш смак

Добавка
Упакування
Наявність на складі
Показати всю горілку

Бестселери

Показати всі бестселери
8.4 

Горілка "Beluga" Noble, 0.7 л

2 250 грн
+
 
6.7 

Горілка "Tito's" Handmade Vodka, 0.7 л

686 грн
+
 
8.9 

Горілка "ORA", 0.7 л

939 грн
+
 
8.9 

Горілка "ORA", 50 мл

205 грн
+
 
8.9 

Горілка "ORA", 1.75 л

1 934 грн
+
 

Горілка "L'Arack de Musar", gift box, 0.5 л

1 674 грн
+
 

Горілка Staritsky & Levitsky, "Distil. №9", 1 л

551 грн
+
 
8.6 

Горілка "Reyka" Small Batch Vodka, 50 мл

134 грн
+
 

Коротко про горілці

Одним із самих популярних спиртних напоїв у світі є горілка — міцний алкогольний напій з вмістом етилового спирту від 40% до 56%. Ректифікований спирт для виробництва горілки готується із зернових культур, частіше всього пшениці, у рідкісних випадках жита і житнього солоду. У невеликих пропорціях іноді додають кукурудзу, просо, ячмінь. Для приготування горілки також використовується виправлена вода, яку беруть з природних джерел (джерел). Потім воду відстоюють, очищають від домішок, фільтрують, насичують киснем. Саме від якості води, як і в випадку з віскі залежить кінцевий смак горілки. Ніколи не використовується кип'ячена або дистильована вода.

Особливості виробництва

Технологія виробництва горілки істотно не мінялася протягом останніх сто років. Суміш води і ректифікованого спирту фільтрується через кварцовий пісок або активоване вугілля, потім в неї вводяться додаткові елементи, які роблять горілку особливою. Це можуть бути ягоди, фрукти, корінь женьшеню, мед, перець і інші інгредієнти. Ці добавки визначають смак горілки — він може бути більш м'яким, сухим або пекучим. Щоб смак горілки був максимально приємним, її потрібно охолодити до 8°-10° перед подачею, до неї подають ситну і рясну закуску.

Виробники горілки

Помилково вважати, що горілка виробляється тільки в Росії. Великими експортерами є також Німеччина, Швеція, Фінляндія. Сьогодні неможливо точно визначити, де вперше зробили горілку — різні джерела кажуть про таких прабатьків, як Польща, Швеція, Росія. Так чи інакше, традиції виробництва і пиття горілки найкраще розвинуті в країнах Східної Європи і Скандинавії. У Росії назва горілки з'явилося лише в 1936 році, коли був розроблений перший державний стандарт, що стосується цього напою. У 50-х роках 20 століття назва напою стало міжнародним терміном.

Популярні бренди горілки

  • Finlandia — фінська горілка, яка готується за методом безперервної дистиляції і проходить 200 ступенів очищення.
  • Absolut — горілка з Швеції, випускається у варіантах 15 з різними смаковими добавками. Завод існує з 1897 року.
  • Білуга — ексклюзивна сибірська горілка, експортний варіант з унікальним оформленням пляшки і не менш якісним вмістом.
  • Кауффман   горілка, яка проводиться у Калузі і розливається у вінтажні пляшки, що поставляються з Франції.
  • Російська стандарт  преміальна горілка з Санкт-Петербурга, спирти фільтруються золотом і сріблом і розбавляються виправленої водою Ладозького озера.

Горілка — знаковий напій для Росії. Так склалося, що цей напій має особливе значення російській культурі і навіть вважається національним, хоча інші країни теж претендують на право бути «прабатьками» напою vodka. Міцні традиції виробництва і пиття горілки є в Польщі, Фінляндії, Швеції та в країнах Прибалтики. Сьогодні в Росії з'явилося нове напрямок — так звана елітна горілка, яка відноситься до класу «преміум» і виробляється з особливо якісних спиртів. Звичайно, це досить дорога горілка, однак її не соромно подати і на дружній вечірці, і подарувати дорогій людині. До преміальним вітчизняним горілкам ставляться такі марки, як «Російська стандарт», «Ладога», «Білуга», «Kauffman» та інші. В цілому, горілка ціна залежить в основному від оформлення пляшки і «спецефектів» — особливостей виробництва, таких як фільтрація через срібло або кристали уральських мінералів, додавання кореня женьшеню і т. д.

Цей напій, без сумніву, є елементом російської культури, як вино у Франції або шнапс в Німеччині. Жодне застілля не обходиться без запітнілій пляшечки цього кришталево-чистого напою. Закуска під горілочку повинна бути ситної, жирної, оскільки vodka — досить міцний, твердий напій. Яку горілку купити? Сьогодні існують напої на будь-який смак: класичні та з різними добавками. Так, можна купити горілку з женьшенем, медом, перцем і навіть березовими бруньками, а колекція шведської горілки Absolut налічує не менше 15 фруктових і ягідних варіацій.

Для коктейлів, в яких цей напій широко використовується, дуже добре підійдуть саме горілки з різними смаковими добавками. Де купити горілку? Сьогодні відповідей на це питання безліч — на щастя, часи горбачевського «сухого закону» давно пройшли. Продаж горілки та іншого алкоголю — дуже поширений вид діяльності. Торгують спиртним всі кому не лінь, але от наскільки реально купити дійсно якісну горілку? WineStyle — магазин горілки, захищеної від підробок. Ми продаємо тільки авторитетні світові марки горілки Absolut, Finlandia, Kauffman і інші. WineStyle   магазин, горілка в якому представлена у широкому асортименті. В даному розділі ви зможете вибрати напій як для домашнього бару, так і розкішні подарункові варіанти.