Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Із Беларуси

Знайдено 187

Горілка з Білорусії

Білоруська горілка приваблює покупця високою якістю та низькою ціною. Підприємства республіки укомплектовані сучасним обладнанням, яке дозволяє виробляти алкогольні напої інноваційним технологій. Виробники використовують спирти Люкс, СуперЛюкс, Еліта, Полісся.

У технологічної ланцюжку застосовується вода з високим якістю очищення, при необхідності   цукор. Для ароматизації напоїв використовують натуральні інгредієнти   трави, мед, коріння, ягоди, березовий і журавлинний сік. Настоянки ароматизаторів роблять за власним рецептами з ретельно контролем якості. В лінійці більшості продукція заводів всіх класів, включаючи напої преміум рівня.  

Історія білоруської горілки

У XVIII-XIX століття самим популярним білоруським напоєм була крамбамбуля. Це міцна настоянка, приготована на прянощах і меді. Дивовижної особливістю напою є можливість пити його як в холодному, так і в підігрітому вигляді. У ХХ столітті крамбамбуль витіснила класична горілка, виготовлена із зернових спиртів. У Білорусі вона отримала місцева назва горэлка. 

У часи Радянського Союзу на території Білорусії виробляли популярну в країні горілку згідно з чинним ГОСТам. З наданням незалежності у республіці з'явилися компанії, які зосередили свою діяльність на виробництві якісної білоруської горілки. Для її створення використовується сучасне обладнання, традиційні рецепти та натуральні продукти. Купити білоруську горілку можна у десятках країнах світу.

Такі бренди, як "Сябри"  "Бульбашъ" регулярно включають в список найбільш популярні напоїв Європі. Лідери білоруського ринку випускають десятки найменувань продукції, відповідає найсуворішим запитів споживачів. 

Білоруська горілка в магазинах WineStyle

Придбати білоруську горілку можна в торгових мережах всіх великих рітейлерів. Не завжди на прилавках виявляється перевірена продукція. Краще скористатися послугами спеціалізованих магазинів. В WineStyle низькі ціни на білоруську горілку, широкий асортимент продукції провідних заводів.

Вартість починається від 68 грн за пляшку об'ємом 0,5 літра. Вся білоруська горілка відрізняється м'яким, приємним, збалансованим смаком. Висока якість і різноманітність асортименту допоможуть підібрати продукцію для будь-якого застілля.