Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Горілка Білуга

Знайдено 39

Російська горілка Beluga

Горілка "Білуга" відноситься до класу елітних алкогольних напоїв. Своє назву вона отримала від однойменній риби, занесеної в Червону книгу. З перших років свого існування горілка завоювала популярність у багатьох країнах світу. Зараз Beluga експортується в Польщу, Великобританію, Болгарію.

Історія бренду

Більше 100 років тому в Кемеровській області виявлені артезіанські джерела. Це стало поштовхом до створення у місті Маріїнського лікеро-горілчаного заводу. Саме тут з 2003 року проводиться "Білуга". Через 3 роки завод увійшов до складу холдингу  "Синергія". У 2017 компанія вийшла на новий етап розвитку і була перейменована в "Beluga Group".

Горілка має дивовижний смак за рахунок особливої технології виробництва. Крім класичної обробки артезіанської води і солодового спирту, що входять до складу напою, "Білуга" проходить додатковий етап витримки. У середньому, він може тривати від 1 до 3 місяців. По закінченню даного терміну настає фільтрація, яка складається з трьох етапів: купажування; кварцова обробка; "срібна" очищення.

Асортимент "Білуги"

Компанія виробляє чотири сорти Beluga, які можна купити не тільки в Росії, але і у багатьох  країнах Європи:

  • Noble — до складу входять ваніль, мед, які роблять смак м'який, вишуканим, багатим;
  • Transatlantic Racing   обмежена серія, яка була створена в честь людей, які займаються вітрильним спортом. Пляшки оформлені у морській тематиці, а до складу додано солод ячменю і екстракт суниці.
  • Allure   колекційний сорт, що втілює благородство. Створений на честь чемпіонів кінного спорту. Також випускається в шкіряній подарункової упаковці.
  • Gold Line   елітна серія "Білуги" для справжніх цінителів алкоголю. В склад входять рис, лактоза і рожева родіола.

Матові пляшки Beluga виробляються з оптичного скла (відрізняється особливою прозорістю і чистотою). Оформлення було розроблено французькими дизайнерами. З метою підкреслити унікальність горілки, вони прийняли рішення вручну прикріплювати до кожного примірника  медальйон у вигляді білуги.

"Білуга" — ціна в WineStyle

Ціна на горілку Beluga за 0,7 літра варіюється залежно від сорту і починається від 2250 грн Все розмаїття горілки "Білуга" представлено у магазинах WineStyle, адреси вказані на нашому сайті.

Де проводиться горілка "Білуга"?

В Кемеровській області, на Маріїнському ЛГЗ.

У чому особливість горілки Beluga?

Додатковий етап технології — витримка від 1 до 3 місяців. Тільки після цього горілку фільтрують через кварцовий фільтр і виконують "срібну" очищення.

Яку горілку можна купити?

В нашій мережі представлений повний асортимент горілки, всі можливі лінійки, а також широкий вибір подарункових варіантів — у шкіряній коробці, з гойдалками, зі стопками та ін

Скільки стоїть вода Beluga?

Ціна залежить від лінійки і наявності подарункової упаковки. Мінімальна вартість від 2250 грн

Очікують надходження