Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Виноградна

Знайдено 139

Виноградна горілка

Виноградну горілку роблять у всіх місцевостях з розвиненим виноградарством. Майже всі рецепти спиртного з винограду старовинні, кожен народ вважає свій напій кращим у світі. Визначити переможця у цій суперечці неможливо — у чачі, ракії, граппи є свої переконані цінителі.

Історія напою і його різновиди

Приблизно у X столітті арабські лікарі навчилися переганяти вино в спирт для лікувальних потреб. Технологія не розголошувалася довгі п'ять століть і тільки у XIV ст. рецепт став надбанням громадськості. Тоді на півдні Європи з'явилася перша виноградна горілка.

Поступово винороби освоювали принципи винокуріння, але в результаті у них виходили не дуже схожі напої: англійці винайшли бренді, італійці — граппу, болгари — ракію, грузини — чачу. З часом заповзятливі люди оцінили потенціал міцного виноградного алкоголю і налагодили торгівлю популярним товаром оптом і в роздріб.

Сьогодні в магазинах можна купити виноградну горілку різного смаку:

  • Чача. У Грузії горілку роблять з вичавків винограду кількох сортів. В алкоголі вгадується аромат свіжих ягід.
  • Арцах виноградний. Вірменська горілка з гармонійним тонким ароматом, яку отримують шляхом дистиляції ферментованої соку винограду ркацителі.
  • Граппа. Італійську горілку імпортують у величезних кількостях. Сучасна граппа відрізняється м'якістю і пахне дубовими бочками, в яких витримують алкоголь.
  • Ракія. Слов'яни, що населяють Балканський півострів, виробляють ракію з різних фруктів, але виноградний варіант вважається найвдалішим.
  • Шабо. Виробляють в Україні з винограду шардоне, совіньон і рислінг. Після очищення молоком дистилят стає м'яким, з ароматом винограду і меду.
  • Сирок (Ciroc). Французька горілка преміум-класу. Після п'ятикратної дистиляції алкоголь набуває вишуканість з тонкими цитрусовими нотками і фруктовим післясмаком.
  • Кизлярка. Дагестанський солодкий алкоголь, відомий м'якістю смаку. Рецепт у XVII ст. завезли французи, а дагестанські винокури удосконалили його і створили горілку, пахне квітами і ваніллю.

Крім цього, існують чилійська і перуанська піско, кіпрська зіванія і мн. ін

Виноградна горілка в мережі WineStyle

Ціна виноградної горілки визначається популярністю бренда та складністю технології виготовлення. В магазині Winestyle завжди широкий вибір якісного алкоголю, ви зможете купити виноградну горілку з гарантією автентичності. Вартість пляшки об'ємом 500 мл починається від 389 грн