Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Горілка Kauffman

Знайдено 18

Горілка Kauffman

Елітна горілка Кауфман по праву носить назва вінтажній: цей напій готують лише у роки, що супроводжуються найкращим урожаєм пшениці. Бренд був Kauffman створений Марком Кауфманом, знаменитим виноробом, володіє званням академіка престижній Міжнародної Академії Виноградарства і Виноробства. Центром виробництва горілки став розташований у Калузі заводі «Кристал».

Виробництво горілки і пляшки

Кажучи про горілку Кауфман, не можна не згадати її висока якість. Сировиною для цього напою служить пшениця вищого гатунку, відноситься до кращих вінтажів. При виробництві на власному спиртзаводі застосовується кришталево чиста природна вода. У процесі приготування горілку фільтрують з використанням березового вугілля. Строгий контроль якості, супроводжуючий всі виробничі етапи, дозволяє випускати під маркою Кауфман продукт світового рівня.

Готовий напій розливають в пляшки унікальної форми, виготовлені спеціально на французькою заводі «Сен-Габен». Строгий мужній дизайн упаковки Кауфман перетворює цю горілку в ідеальний подарунок для сильної статі. Експерти рекомендують вживати горілку нерозбавленою, охолоджуючи її до оптимальної температури.

Асортимент бренду

Колекція Кауфман включає також кошерну горілку Кауфман Єврейський стандарт (Kauffman Jewish Standard) і яскраву лінійку напоїв Kauffman Selected. Крім основних продуктів існує ряд блендів, створених компанією честь значущих особистостей і подій. Наприклад, Kauffman Inauguration Blend був випущений як подарунок до президентської інавгурації В. О. Путіна. Випуск бленда включав 2 тисячі пляшок, прикрашених золотом масою в 24 карата.

У магазинах Ви можете Winestyle ознайомитися з продукцією компанії Кауфман. Крім традиційної горілки представлені напої в спеціальній подарункової упаковці, ідеально відповідні для будь-якого свята.

Очікують надходження