Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Горілка Kremlin Award

Знайдено 13

Горілка Кремлін Еворд

Kremlin Award   горілка преміум-класу, яка виготовляється з найчистішої артезіанської води, що проходить додатково 6 рівнів фільтрації. Використання елітних спиртів надає горілці особливі смакові якості. "Кремлін Еворд" відрізняється відсутністю гіркоти в смаку, яка може з'явиться через кілька хвилин, що пов'язано з особливостями виробництва "Нагороди Кремля".

Історія горілки "Кремлін Еворд"

Kremlin Award йде корінням ще в 15 століття, коли чернець Ісидор вперше приготував "хлібне вино". Оригінальний рецепт, практично не зазнав змін, дійшов до нашого часу і активно використовується. "Кремлін Еворд" деякий час заборонявся чи був у державній монополії, але тепер став преміум-напоєм і навіть за межами країни.

Рецепт неодноразово потрапляв у приватну власність. Лише стараннями істориків і зацікавлених людей його вдалося не тільки зберегти, але і використовувати для виготовлення преміального алкоголю, який був удостоєний похвали Брежнєва.

Kremlin Award   ціна WineStyle

Kremlin Award доступна покупцям у мережі магазинів WineStyle. Звертаючись до нас за придбанням "Кремлін Еворд", ви можете оцінити переваги:

  • доступна вартість продукції;
  • допомога консультанта у виборі;
  • наявність рахунки-фактури для роботи з юридичними особами;
  • тільки оригінальна продукція "Kremlin Award".

Ціна пляшки "Кремлін Еворд" стартує з позначки 343 грн Дізнатися про наявність товару в магазинах можна, зв'язавшись з менеджером. Купити представлену продукцію можна в одному з магазинів мережі Winestyle.