Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Горілка Російська стандарт

Знайдено 25

Горілка "Російська стандарт": особливості

  • Напій класу преміум
  • Провадиться на суперсучасному обладнанні
  • 4-кратна фільтрація і 2 ступеня очищення
  • всі продажу версії горілки: Original Gold та ін
  • Обсяги від 50 мл до 3 л

Російська Стандарт Original проводиться з кращих сортів озимої пшениці Чорнозем'я, у процесі виробництва використовується вода з підземних джерел, живлять Ладозьке озеро. Після чотирикратної дистиляції і багатоступінчастої очищення через вугільні фільтри горілка "Російська стандарт" набуває свій унікальний м'який, бархатистий смак з виразними пшеничними відтінками.

Особливості виробництва

Горілка Російський Стандарт Gold проходить ті ж етапи виробництва, а на заключному етапі збагачується екстрактом женьшеню. Золотий корінь надає горілці тонізуючі властивості і неповторний м'який смак з теплим вершковим післясмаком.

Горілка Російський Стандарт Platinum крім чотирикратної вугільної фільтрації проходить двоступеневу очищення через срібні фільтри. Стильне оформлення пляшки робить її бажаним гостем як на офіційних заходи, так і на невимушених клубних вечірках.

Історія бренду

У 1998 році компанія "Російська стандарт" презентувала новий бренд горілки преміум класу — «Російська стандарт». Сьогодні цей бренд, за запевненням засновника компанії Рустама Таріко, знаходиться на першому місці серед російських алкогольних напоїв преміального класу. Горілка "Російська стандарт" проводиться тільки в Санкт-Петербурзі, на суперсучасному заводі, відкритому в 2006 році. Колекція "Російської стандарту" включає в себе кілька різновидів горілки   Original, Gold, Platinum, Imperia.

У 2004 році вперше була випущена суперпреміальна горілка "Російська стандарт Imperia". Технологічний процес виробництва цієї розкішної горілки включає восьмикратную дистиляцію, фільтрацію через вугільні фільтри і кристали уральського кварцу. Таке увага до всім тонкощам виробництва забезпечує неймовірно м'яку, ясну текстуру горілки і тонкий, ледь вловимий аромат з відтінками і прянощів шоколаду.

Горілка "Російська стандарт" проводиться в суворій відповідно з класичним рецептом, розробленим Менделєєвим в 1894 році. З 2010 року кожна пляшка цієї горілки прикрашається сертифікатом автентичності походження, який свідчить про прихильність виробника до споконвічних російським традиціям горілчаного виробництва.

"Російська стандарт" — ціна в WineStyle

Горілку "Російська стандарт" у магазинах WineStyle можна купити за ціною від 179 грн В цьому розділі ви знайдете і подарункові версії напою в коробках і металевих тубах.