Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вода Evian

Знайдено 13

Мінеральна вода Евіан

Вода Evian — чистісінька природна мінеральна вода з самого серця Французьких Альп, розташованих недалеко від Італії. Вона народжується у високогір'ях, куди потрапляє у вигляді дощу і снігу. Тут починається її шлях довжиною у 15 років — за водоносним верствам і природним фільтрам, сформованим протягом кількох льодовикових періодів. Діставшись джерела Евіан, вона з'являється на поверхні природним шляхом, без застосування насосів та іншого техніки. Це дозволяє зберегти бездоганну чистоту води і дивовижний мінеральний баланс, подарований їй природою.

Історія бренду

У далекому 1878 році французькі академіки офіційно визнали благотворний вплив води "Евіан" на людини, і в це за півтора сторіччя змогли переконатися мільйони людей на всіх континентах нашої планети.

Розливають воду на заводі S. A. des Eaux Minerales d'evian, оснащеному найсучаснішим обладнанням. Так як ніякої додаткової обробки при цьому не проводиться, фахівці заводу щодня роблять аналіз продукції. Забір проб проводиться у 20 різних точках в околицях джерела. Це гарантує, що всі покупці у 120 країнах світу отримають бездоганну по чистоті воду, прозору, як кристал.

Корисні властивості Evian

Мінеральний баланс води "Евіан" чудово підходить для вагітних жінок і годуючих матерів, для профілактики урологічних захворювань і нормалізації обміну речовин в організмі. Рекомендують воду Evian дітям всіх віків і літнім людям, спортсменам і тим, хто займається інтелектуальної діяльністю. Застосовують найчистішу природну воду і косметологи: вона володіє пом'якшувальною ефектом, добре зволожує і омолоджує шкіру.

Вода Evian дозволена Міжнародної Федерацією шейпінгу, її рекомендують дієтологи тим, хто дотримується строгих дієт. Використовують її під час професійних дегустацій, солідно виглядає вода "Евіан" і на ділових раутах.

Вода Evian - ціни в Winestyle

У магазинах Winestyle в Києві ви можете купити воду Evian за ціною від 38 грн

Дізнатися, скільки коштує вода Evian у пляшках різного обсягу Ви можете в нашому каталозі.

Ми пропонуємо воду Evian у пляшках обсягом 1 л, 1.5 л, 0.33 л.