Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Гірська вода

Знайдено 79

Гірська вода

Гірська вода — вода з особливими властивостями і унікальним впливом на організм. Пояснюється це тим, що в процесі заморожування і подальшого відтавання вона змінює свою структуру, яка стає аналогічної структурі клітини людини.

Саме тому вода, зійшла з льодовикових вершин, чудово сприймається нашим організмом і надає на нього позитивне вплив. При регулярному вжитку гірська вода нормалізує обмін речовин, добре очищає і рятує організм від токсинів, дарує бадьорість і заряджає енергією, підвищує працездатність. Її можна сміливо поєднувати з будь-якими стравами — вона тільки підкреслить їх смак і зробить трапезу цікавіше і корисніше.

Користь гірської води

Гірська вода є воістину універсальним напоєм, який можуть вживати всі. Ви можете давати її дитині з перших днів життя, пити по час роботи і на відпочинку. Дуже важливо вживати її в жарку погоду, коли організм піддається підвищеним навантажень, результаті яких порушується водно-сольовий баланс. Також гірська вода добре допомагає при стресах, у ситуаціях, коли необхідна концентрація уваги. Ця вода відрізняється високим ступенем чистоти, адже вона проходить через численні природні фільтри у вигляді відкладень осадочних порід. Додатковим фактором, який впливає на чистоту, є віддаленість джерел від міст, доріг і промислових об'єктів, розташування у заповідних зонах.

Гірська вода має збалансованим складом, вона збагачує організм мінеральними речовинами і мікроелементами, необхідними для його повноцінного функціонування. Відомі також випадки, коли вода з гірських джерел допомагала не тільки відновити сили і прискорити одужання хворих людей, але і сприяла більш швидкому затягування ран і покращувала стан шкіри.

У нашому магазині ви можете купити гірську воду, поставляється з різних регіонів Італії зокрема, марки Val di Meti Iseberg, Lurisia, Ducale, Filette. Як відомо, більше половини площі цієї країни займають гори, а вода з їх вершин має чудовим смаком і неповторним складом.