Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Мінеральна вода Саїрме

Знайдено 7

Вода Саїрме

Грузинська мінеральна вода має Sairme унікальним хімічних складом та збалансованій мінералізацією. Гірська джерельна вода зароджується на висоті 2000 метрів в гірських породах і трубопроводами направляється безпосередньо на завод. Напій підходить для щоденного використання. Вживання води Саїрме забезпечує профілактику захворювань в області гастроентерології і покращує обмін речовин.

Історія бренду

Грузинська компанія "Саїрме Мінерал Вотерс" володіє ексклюзивними правами на випуск знаменитої мінеральної води. Перший завод був побудований ще в 1944 році. Готова продукція продавалася по всьому Радянському Союзу, а після його розпаду мінеральна вода споживалася локально. Завдяки отримання офіційної ліцензії 2006 році виробник води став єдиним правовласником на її випуск.

Потому три роки на заводі були встановлені ультрасучасні італійські лінії розливу води. Більшість процесів були автоматизовані. Лабораторію оснастили німецьким обладнанням, завдяки якому здійснюється контроль якості води. Сьогодні сучасний завод по розливу води "Саїрме" нарощує обсяги виробництва і виходить на нові ринки збуту.

Корисні властивості

Знаменита джерельна вода зароджується у глибоких тріщинах гонних порід. Джерела лікувальної води розташовані на висоті 950 м над рівнем моря в ущелину річки Цабларисцхали. Вода, насичена вуглекислим газом, виходить на поверхню у вигляді висхідних джерел.

Унікальна мінеральна вода має Sairme рядом цілющих властивостей. Природна вода допомагає здійснювати профілактику нирковокам'яній хвороби і гастроентерологічних проблем. Допускається щоденне вживання напою завдяки її прекрасного гидрокарбонатному кальцієво-натриевому складу. Негазовану і газовану воду випускають в скляних і пластикових пляшках об'ємом від 0,5 літра до 2 літрів.