Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вода San Benedetto

Знайдено 34

Мінеральна вода San Benedetto

Сан Бенедетто — вода з підземних джерел, які перебувають на території Венето (один з адміністративних регіонів Італії). Випускає воду однойменна компанія, заснована у 1956 році. У рекордні терміни, завдяки високій якості і унікальному складу, вода San Benedetto отримала статус елітної продукції і стала популярною у більш ніж 80 країнах всьому світу.

Корисні властивості

За своїм складом мінеральну воду Сан Бенедетто можна віднести до олигоминеральным. Така вода ефективно бореться з захворюваннями сечовивідних шляхів (у тому числі з сечокам'яної хворобами), сприяє зниження концентрації солей в сечі і оздоровлює організм. Вода бере своє початок на глибині близько 700 метрів і проходить довгий шлях за доломітам і вапняковим скель, які збагачують її мінеральними солями.

У складі води Сан Бенедетто низький вміст натрію і достатня кількість магнію і калію. Її можуть постійно пити як здорові люди, так і страждаючі хворобами сечовивідних шляхів. Чистота і смак цієї води бездоганні, тому її рекомендують для дітей (в тому числі новонароджених) і літніх людей. Сан Бенедетто продається в пластикових і скляних пляшках різного обсягу, завжди можна підібрати оптимальний обсяг для дому, прогулянки, пікніка.

Особливості виробництва

Безпосередньо на виробництві якість води багаторазово перевіряється, вона проходить різні перевірки, загальна кількість яких більше 800! Склад води збалансований ідеально, вона відрізняється низьким вмістом натрію, але при це багата такими важливими мінералами як кальцій і магній. Сан Бенедетто можна подавати до столу як столової води, тобто вживати її щодня. Ви можете давати її навіть грудним дітям, готувати на ній супи і каші для дітей, а також використовувати для приготування чаю, кави, безалкогольних напоїв.

Цікаво, що саме компанія Сан Бенедетто першою в Італії стала використовувати пластикові пляшки. Сьогодні купити воду San Benedetto можна як в пластиці, так і в склі, газовану і негазовану — її якість у будь пляшці буде на найвищому рівні!