Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Негазована вода

Знайдено 567

Негазована вода - корисні властивості

Як відомо, без їжі людина може обходитися тривалий час, а ось без води — не більше тижня. Немає сумніву у тому, що негазована вода — самий необхідний і корисний для нашого організму продукт. Саме вона найкращим чином втамовує спрагу в багатьох ситуаціях, коли застосування газованою води небажано. Тільки таку воду можна використовувати для приготування напоїв і їжі, для пиття маленькими дітьми, а також страждаючим захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Визначити негазовану воду можна за написи still water на етикетці.

Ми пропонуємо вам елітну негазовану воду провідних світових виробників. Цю воду дарує нам сама природа — вона пробивається крізь товщу землі в заповідних куточках світу, ще не зіпсованих впливом людини. Дуже важлива екологічна обстановка в районі походження води, тому найкраща вода розливається в горах, національних парках та інших охороняються від індустріалізації зонах.

Асортимент води

Наприклад, французька вода Vittel відбувається родом з гірного масиву Вогези, а Bad Gasteiner   з австрійського національного парку Hohe Tauern. Джерело італійської води Сурджива розташований на висоті 1314 м в гірській області Трентіно-Альто Адідже.

Негазована вода не проходить через процес штучного газування, вона лише фільтрується виробником для очищення від усіх додаткових домішок. Втім, вода з особливо чистих джерел навіть не піддається фільтрації і який-небудь обробці, а відразу надходить на лінію розливу — це відноситься, наприклад, до артезіанської воді Voss з Норвегії, італійським Alpica, Etrusca ін

У нашому каталозі ви знайдете як воду для повсякденного вживання і приготування їжі, так і воду екстра-класу в скляних пляшках для прийомів та інших урочистих подій.