Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вода Vittel

Знайдено 12

Мінеральна вода Vittel - корисні властивості

Мінеральна вода Віттель нероздільна з поняттям «здоровий спосіб життя». Склад води збалансований — до неї входять мікроелементи і мінеральні солі. Півторалітрова пляшка цього чистого природного напою містить близько 15% денної норми кальцію. Розлив води проводиться фірмою Пер'є Віттель Франс на заповідному джерело Віттель бон Сурс, розташованому у самому серці Франції. Також вода розливається компанією-партнером Nestle Watters.

Історія бренду

Походження цього воістину цілющої напою   природний джерело багатовіковий історією, яка сходить до часів римсько-галльських термальних лазень. У ті далекі часи вода з джерела давала знатним вельможам здоров'я і енергію. У 1854 році політичний засланець Л. Булумье знайшов у передмісті де Жеремуа джерело. Через 2 роки Булумье вирішує купити це джерело, так як розуміє, вода в ньому цілюща. Через майже 10 років в тих місцях був організований термальний курорт. А в 1857 році воду починають розливати в керамічні пляшки з фарфоровими кришечками.

1903 рік ознаменувався розширенням термального курорту, цілющість джерела визнають на державний рівні. У 1968 році компанія Air France робить запит на виробництво води в пластиковій Vittel тарі. Незабаром співпраця переходить на новий рівень: воду успішно використовують не тільки на лініях аэроперевозок, але і в повсякденному життя.

70-е роки були відзначені прем'єрою нового виду води   ароматизованої. У 1998 компанія випускає нову брендовий пляшку об'ємом 0,75 л зі спортивної кришечкою — напій для людей, провідних активний здоровий спосіб життя. Розлита в легку і зручну тару, вода отримує Гран-Прі і стає продуктом року 1999.

Асортимент бренду

Міжнародний конкурс кулінарів Bocuse d'Or з участю представників з 54 країн, відкритий в 1991 році, є партнером виробника води "Віттель". Вода стала брендом популярною у всьому світі велогонки Тур де Франс, яка бере старт у передмісті курорту з джерелом.

Сьогодні асортимент компанії включає негазовану мінеральну воду і ароматизовану, з натуральними соками. Згідно статистики, її п'ють більше ніж 100 країнах світу. Як стверджують дослідники цього сегмента ринку, 1900 пляшок води випивають Vittel у всьому світі кожну хвилину. В даний час Vittel є брендом Nestle.

Вода Vittel - ціни в Winestyle

У магазинах Winestyle в Києві ви можете купити воду Vittel за ціною від 34 грн

Дізнатися, скільки коштує вода Vittel у пляшках різного обсягу Ви можете в нашому каталозі.

Ми пропонуємо воду Vittel у пляшках обсягом 1 л, 1.5 л, 250 мл.