Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Віскі Auchentoshan

Знайдено 25

Віскі Auchentoshan

Auchentoshan – односолодовий шотландська віскі, який проводиться у Лоуленде (Рівнина), однак джерело води знаходиться в горах. З кельтського мови назва марки перекладається як «кут поля». І дійсно, винокурня, заснована в 1832 році, знаходиться біля підніжжя пагорбів неподалік від Глазго. Це одна з небагатьох винокурень, збереглися у Лоуленде після Другої світової війни.

Відтінки смаку

За оцінками експертів, Окентошен – один з самих м'яких і вишуканих віскі, причина цього – потрійна дистиляція, рідкість для Шотландії. Багато хто порівнює аромат цього віскі з парфумом. Вважається, що ця винокурня була заснована переселенцями з Ірландії на початку 19 століття, цим фактом і пояснюється потрійна перегонка віскі.

19 столітті цей віскі був надзвичайно популярний серед британських аристократів. Сьогодні рівнинний віскі Auchentoshan може спробувати кожен. Витяг цього віскі відбувається в дубових бочках з-під хересу, бурбона і шеррі. Дотримується класична технологія приготування, яка бере початок з часів підстави винокурні. Сьогодні ця винокурня входить в японський концерн Suntory.

Віскі Auchentoshan Classic складено з спиртів 7-8-річної витримки, має солодкуватий смак з нотами ванільного крему, шкірки зеленого яблука і легким відтінком м'яти. Післясмак освіжаючий, з квітковими нотами. В асортименті нашого магазину є рідкісний зразок 50-річного віскі Auchentoshan, а також молты 12, 21, 25-річної витримки.

Auchentoshan — ціна в WineStyle

Рідкісний віскі "Окентошен" в магазинах WineStyle можна купити за ціною від 1444 грн Саме стільки стоїть пляшка 12-річного віскі об'ємом 0,7 л.