Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Купажований віскі

Знайдено 1109

Купажований віскі

Віскі – це алкогольний продукт фортецею 40°, при виробництві якого задіяні 3 компонента: зерно, вода і дріжджі. У першому наближення віскі ділиться на дві великих категорії: солодовий (malt) і купажований (blended). Солодовий віскі виробляється на основі ячмінного солоду без домішки інших зернових. Купажований віскі, або бленд, це суміш солодового віскі з різними зерновими сортами. Для виробництва зернових віскі використовуються такі злаки як пшениця, жито, кукурудза.

Лідером по виробництву віскі ось вже багато століть залишається Шотландія, потім йдуть Ірландія, США, Канада і Японія. У Шотландії 100 винокурень виробляють односолодовий віскі, і всього 7-8 – виключно зернові спирти, які повністю йдуть на складання купажів. В той водночас частка блендів загалом обсязі виробленого віскі становить 90-93%!

Односолодовий віскі (singl malt) – достатньо дорогою в виробництві продукт. Саме цей вид віскі забезпечує всю смакову і ароматичну гаму підсумкового напою. Так, солодові сорту в купажі надають відтінки смаку ванілі, торф'яного диму, кориці, шоколаду, сухофруктів і т. д. Зернові спирти відповідають тільки за фортеця та чистоту смаку підсумкового бленда. Для створення купажу використовується від 15 до 40 сортів солодового віскі та не менше 3 сортів зернового віскі. Частка солодового в купажі повинна складати не менше 20%, ніж ця цифра вища, тим більше якісний і смачний виходить бленд.

Асортимент віскі

Існують наступні градації купажного віскі, які обов'язково відображені на етикетці:

  • de luxe blend означає, що компоненти купажу витримані не менше 12 років.
  • standard blend означає, що компоненти купажу витримані не менше 3-х років.

У світі відомі преждые всього відомі віскі з Шотландії, Ірландії та Японії:

Купажований віскі — ціна у WineStyle

Купажований віскі (бленд) в магазинах WineStyle продається за ціною від 183 грн У цьому розділі ви знайдете безліч варіантів для подарунок: віскі у красивих коробках, металевих тубах, на гойдалках і в наборі з склянками.