Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Віскі Jack Daniels

Знайдено 47

Віскі Jack Daniels   історія бренду

Віскі Jack Daniels почав свою історію в XIX столітті, коли молодий винокур Джаспер Ньютон Деніел, якому на той момент виповнилося всього 13 років, вперше почав виробляти тепер вже знаменитий напій.

Саме він зробив світової класикою цей достатньо міцний, суто чоловічий алкоголь, користується заслуженою славою. Новий алкоголь швидко завоював славу, чому немало сприяла продумана рекламна кампанія від нового генія винокурного справи.

Незважаючи на те, що виробництво віскі в США дозволено законами тільки в одному штаті — Кентуккі, для "Джек Деніелс" було зроблено виняток. У ньому порушено традиційний технологічний процес, адже в основі цього віскі лежить кукурудза, а ячмінь і жито складають лише малу частина від загальної частки.

Особливості виробництва

Вода для приготування віскі Jack Daniels береться у спеціальному печерному джерелі, який розташований під виробництвом. Її особливістю є постійна температура у 13 градусів, мінімальне зміст солі і заліза.

Витримка віскі Jack Daniels здійснюється у спеціальних бочках, які раніше використовувалися для вин. Таким спосіб віскі з Теннессі отримує свій оригінальний смак і аромат. Варто зауважити, що існує навіть певна серія віскі, пляшки якого розливаються виключно з однієї бочки, і в подібному випадку не допускається змішування.

Асортимент віскі Jack Daniels

Віскі "Джек Деніелс" різні за смаковими, ароматичним характеристиками і фортеці. Серед різних видів віскі Jack Daniels варто виділити такі:

Також існують і деякі інші види віскі від цього виробника. Вони відносяться до елітних і випускаються переважно лімітованими партіями, вільної продаж з'являються вкрай рідко. Однак навіть ті види віскі, які можна придбати вільно, вразять вас своїм смаком, і стануть відмінним подарунком для цього чоловіка, здатного оцінити фортеця напою і його досконалий смак.

Необхідно враховувати, що різні з представлених брендом віскі володіють різними смаковими і ароматичними характеристиками. Це пояснюється умовами виготовлення, особливо, використанням різних видів бочок для витримки. Таким чином, ви можете спробувати різний віскі від знаменитого виробника, вибравши для себе найбільш відповідний.

"Джек Деніелс" — ціна в WineStyle

Придбати віскі Jack Daniels можна у мережі магазинів WineStyle. Для цього достатньо відвідати найближчий з них, вибрати відповідний варіант і оплатити його. Звертаючись до нас, ви отримуєте переваги:

  • обширний асортимент віскі "Джек Деніелс";
  • приємна ціна представленого віскі;
  • професійна допомога у виборі від консультантів;
  • наявність рахунки фактури для роботи з юридичними особами.

У нас представлений тільки оригінальний віскі, якість якого ми гарантуємо. Купити віскі Jack Daniels можна ціною від 1166 грн Ви завжди можете дізнатися його наявність у продажу, зателефонувавши менеджеру. Це дозволить вам заощадити власне час, не витрачаючи його на пошуки бажаного продукту.

Звертайтеся до нас, і ви зможете купити віскі від знаменитого виробника за лояльною вартості. Тепер елітні алкогольні напої доступні кожному, хто захоче відкрити для себе нові смаки і познайомитися з новими світовими брендами!

Питання і відповіді

До якої категорії відноситься віскі Jack Daniels?

Це віскі "теннессі", підтип бурбона. Для його виготовлення використовуються кукурудза, жито і пшениця різних пропорціях.

Де проводиться віскі Jack Daniels?

Як і 100 років тому, віскі проводиться у штаті Теннессі США, в окрузі Мур.

У чому особливість віскі Glenlivet? 

Головна особливість — спосіб фільтрації, коли дистилят проходить через вугілля цукрового клена товщиною 3 метри. Далі — витримка у обпечених зсередини бочках, причому для кожного типу віскі своя ступінь обгорання, відповідно якої змінюються смакові відтінки віскі.

Скільки варто віскі Jack Daniels? 

Ціна залежить від терміну витримки — чим він більше, тим віскі дорожче. Мінімальна ціна в нашій мережі 1166 грн