Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Віскі Johnnie Walker

Знайдено 72

Віскі Johnnie Walker

Джонні Уокер — справжній король серед віскі, найбільш відома з всіх світових марок цього напою. Вважається, що будь-який чоловік повинен спробувати віскі Johnnie Walker хоча б раз у житті. Якість напою підтверджують його продажу — щорічно у світі купують понад 100 мільйонів пляшок цього віскі. Історія бренду налічує більше сотні років. Почалася вона в XIX столітті, коли підприємці Уокер з Шотландії почали торгувати віскі.

Асортимент бренду

Перший купаж віскі Джонні Вокер з'явився в 1867 році і був названий Old Highland. На новий рівень підприємство початок виходити з 1909 року.Марка Johnnie Walker Black Label з'явилася у 1909 році   саме тоді була продана перша пляшка з цим уславився згодом напоєм Цей напій володіє потужним купажем, включає 40 сортів віскі, выдерживавшихся протягом 12 років. Віскі наділений м'яким і тонким смаком, його фруктово-ванільний запах містить відтінок диму.

У числі знаменитостей, потрапили під чари Johnnie Walker Black Label, легендарний прем'єр-міністр Великобританії Уїнстон Черчілль. Купаж напою складається з 40 сортів віскі, выдерживавшихся протягом 12 років.

Колекція Джонні Вокер включає також наступні марки віскі:

  • Red Label - купаж із 35 сортів віскі з невеликою витримкою (молодих). Відрізняється злегка різким смаком. Його витончена пляшка з етикеткою червоного кольору добре відома багатьом, адже Джонні Вокер Ред Лейбл входить у число самих купуються міцних напоїв у світі. Він складається з 35 сортів віскі, витриманих протягом 5 років. Це надає йому яскравий смак з відтінком меду і тонкий аромат торфу і диму. Подібний аромат став фірмовим знаком всій продукції компанії.
  • Blue Label - купаж з молодого та витриманого віскі. Квітково-фруктовий аромат включає оригінальний відтінок диму і торфу. Johnnie Walker Blue Label незмінно складається з 16 спиртів різного віку. Витяг спиртів коливається у межах 25-50 років, що дозволяє кожен раз отримувати з них оригінальний і неповторний купаж. Цей напій — одна з найбільш яскравих зірок цієї марки.
  • Green Label - купаж із сортів солодового віскі, выдерживавшийся протягом 15 років.
  • Gold Label - суміш віскі з 18-річною витримкою. Для нього характерний вишуканий смак, містить ванільний і мигдальний відтінок.

Складний смак віскі Джонні Вокер і його тонкий, багатий відтінками аромат вражають цінителів алкоголю під усім світі. Знавці стверджують, що сорти з великою витримкою краще пити неразбавленными, а молоді сорту ідеально розкриваються у поєднанні з соком, содовою або колою.

Johnnie Walker — ціна WineStyle

Популярний віскі "Джонні Уокер" в магазинах WineStyle можна купити за ціною від 1183 грн за мінімальний обсяг. Середня ціна одного літра віскі також доступна для цінителів напою.