Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Віскі Laphroaig

Знайдено 26

Віскі "Лафройг": особливості

  • Острівної односолодовий віскі (Айла)
  • Виражений торф'яної аромат і присмак
  • продаж віскі з витримкою до 30 років
  • Є подарункові версії

Шотландська віскі Лафройг — беззастережний лідер у категорії single malt. Цей односолодовий віскі виробляється з 1815 року на південній краю острова Айла. Ще зовсім нещодавно віскі "Лафройг" не можна було придбати в роздрібній продаж – він розливався тільки в барила і використовувався для приготування блендів.

Назва "Лафройг" перекладається як "мальовнича долина на березі широкої бухти". У 1994 році принц Чарльз відвідав винокурню Лафройг і зазначив чудове якість напою, уклавши договір поставки віскі Laphroaig до двору королеви Єлизавети II.

Віскі Лафройг дуже популярний у усьому світі, особливо його класичний варіант Laphroaig 10 Single Islay Malt. Винокурня виробляє single malt з терміном витримки не менше 10 років.

У колекції виробника є 15-річний віскі, 25-річний і особливо цінний Laphroaig Malt 30 years old. Віскі Лафройг відрізняється вираженим присмаком торф'яного серпанок – у компанії є власні торфовища. Інтенсивний аромат віскі асоціюється з морем, рибальськими снастями. Вгадуються відтінки моху, морських водоростей, копченостей. Багато експертів навіть вважають, що віскі має лікарський запах. Ясно одне   яскравий букет віскі Лафройг неможливо забути.

Якщо ви хочете спробувати справжній шотландська молт, відчути незабутній торф'яної аромат, Laphroaig підійде для цього найкращим чином!

Laphroaig — ціна в WineStyle

Солодовий віскі "Лафройг" в магазинах WineStyle можна купити за ціною від 2042 грн Стільки коштує стандартна пляшка віскі 10-річної витримки об'ємом 0,7 л. Преміальний віскі 25-річної витяги варто дорожче, кількість такого товару обмежена.