Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино із Абруццо

Знайдено 442

Вина з Абруццо

Абруццо — східний регіон Італії з центром в місті Л'Аквіла, має вихід до Адріатичного моря. Ця область була заселена ще в доримскую епоху. Дві третини площі Абруццо займають гори і національні парки. Не так давно в регіоні намітився перехід від виробництва вина у великих обсягах до невеликим виноробнях. З білих сортів винограду тут культивують шардоне мальвазию, мускат, віон піно-грі і треббіано. З червоних поширені каберне фран, гаме, санджовезе, монтепунчіано і шираз.

Асортимент вин

У Abruzzo проводиться тільки одне вино категорії DOCG і три вина категорії DOC. Montepulciano d'Abruzzo Colline Teramane — це червоне сухе вино категорії DOCG, яке проводиться на території від Терамо до Пескари. Вина DOC Абруццо — це Controguerra, Trebbiano d'Abruzzo, Montepulciano d'Abruzzo. Останнє вино не можна плутати з тосканськими винами Монтепунчіано, так як тосканські виробляються недалеко від Сієни, в містечку з такою назвою.

Controguerra проводиться у північній частини Абруццо, у муніципалітеті з однойменним назвою. Це може бути як класичне червоне, так і приємне біле вино з свіжим ароматом.

На всій території Абруццо проводиться вино Монтепунчіано Абруццо DOC. Це інтенсивно забарвлене червоне вино з легким фіолетовим відтінком, таніни відрізняються м'якістю і збалансованістю. Trebbiano d'Abruzzo — біле вино з делікатним приємним ароматом, гармонійне і легке. На території цього регіону також виділяють не менше 8 аппелласьонов IGT.