Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино із Бароло

Знайдено 391

Вина Бароло: особливості

  • Одне з кращих італійських вин
  • Провадиться з винограду неббіоло
  • Вища категорія DOCG
  • Високий потенціал витяги
  • продаж рідкісні колекційні вина

У 1250 році сімейство Фаллетти набуло територію в області П'ємонт на якій за цього дня проводиться вино Бароло, одне з кращих італійських вин. Знаменитими на весь світ вина з області Бароло стали у середині XIX століття, при маркізі Фаллетти. Сьогодні ароматне Бароло уособлює виноробство П'ємонту. Це харизматичне вино неможливо забути, одноразово спробувавши.

Особливості виробництва

Бароло є сортовим вином – воно проводиться тільки з винограду неббіоло і його різновидів, причому виноград збирається виключно з вершин і схилів пагорбів. Виноград неббіоло відрізняється високою кислотністю і танинностью. Вино міцністю 13°З витримується в дубових або каштанових бочках 2-3 роки, а потім розливається в пляшки.

Barolo відноситься до найвищою категорії DOCG, тобто є «контрольованим і гарантованим за походженням». Вина 5-річної витяги називаються Barolo Reserva. Бароло відрізняється чудовим букет з тонами хвойної смоли, малини, сливи і фіалок. Вважається, що свої найкращі властивості вино показує у 10-річному віці. Вина деяких врожаїв можуть зберігатися без шкоди для смаку і аромату 25-30 років.

Виноград для виготовлення Бароло зростає на площі 1200 гектар. В 11 комунах виробляють абсолютно різне Бароло, кожне зі своїм характером і стилем. Найбільш відомі виробники Бароло – Черетто Виетти Еліо Грассо, Забирай Альдо Контерно.

Пити Barolo бажано не раніше, ніж через 10 років після розливу в пляшки. Окремі міллезими допускають 20-30-річну витримку. Вино відрізняється Barolo помірно-червоним кольором, потужним смаком і ароматом.

Вина Бароло — ціна у WineStyle

Бароло — елітний винний регіон Італії, тому ціна вин відповідає їх якості і репутації. Вино з Бароло в магазинах WineStyle можна купити за ціною від 513 грн