Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино Каберне Совіньйон

Знайдено 6226

Вино каберне совіньйон: особливості

  • Міжнародний сорт, проводиться в усіх виноробних країнах
  • Смак терпкий, висока танинность
  • Аромат — червоні ягоди, чорна смородина, сухофрукти
  • Підходить до стейкам, дичини та інших м'ясних страв
  • Представлені недорогі і колекційні вина Бордо і інших регіонів

Каберне Совіньйон можна сміливо назвати найвідомішим, популярним і улюбленим в світі типом червоного вина. Його п'ють в Європі, Азії, США і Південної Америці, подають до обіду і вечері, до сімейної трапезі і за урочистим випадків.

Особливості виробництва

Отримують вино Каберне Совіньйон з винограду одноіменного сорту, який відноситься до невибагливим. Цього винограду не страшні сухі ґрунти, перепади температур, нічні легкі заморозки, палюче сонце і відсутність дощів. Крім того, він не схильний захворювання сірою гниллю. А його унікальний склад і смак не мають собі рівних! Важливо і те, що збирати урожай цього винограду можна за допомогою техніки — це дозволяє знизити витрати і зробити вино більш доступним.

Історичної батьківщиною винограду Каберне Совіньон вважається відома своїми виноробними традиціями провінція Бордо у Франції. Однак сьогодні він активно культивується у ряді провінцій Італії Каліфорнії (США), а також країнах Латинської Америки та в Австралії.

Відтінки смаку

З винограду cabernet sauvignon виробляють вина різної витримки і різного статусу: елітні, марочні, сухі і напівсухі, вкрай демократичні за ціною і у вищій ступеня благородні. Крім того, це вино часто використовують у купажах інших вин — воно надає характерний смаковий відтінок, приємний колір, терпкість, а також збагачує вино танінами.

Гастрономічні поєднання

Вино Каберне Совіньон чудово поєднується з дичиною, стейками, сирами, м'ясними делікатесами, пастами. Ви можете сервірувати ним трапезу в італійському та французькою стилі — як легкий перекус, так і досить рясний вечерю. Головне — дайте провину трохи «відпочити» після відкриття пляшки, не розливайте його по келихах відразу. І тоді ви в повній мірою відчуєте іскристий і дурманний смак цього прекрасного напою!

Каберне совіньйон   ціна в WineStyle

У нашому магазині ви можете купити вина Каберне Совіньйон різної витримки, фортеці і вартості. Стандартна пляшка об'ємом 0,75 л коштує від 113 грн