Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино із Калифорнии

Знайдено 803

Вина Каліфорнії

Майже на півтори тисячі кілометрів простяглася по узбережжю Тихого Океану сонячна Каліфорнія – третій за величиною штат США. Її називають «золотим штатом» за безцінні поклади нафти і газу. М'який клімат у поєднанні з високими технологіями виробництва зробили своє справа і вивели вина Каліфорнії у світові лідери. Сьогодні каліфорнійське вино поставляється в 165 країн світу. Багатство Каліфорнії – це не тільки корисні копалини, але і отримало світове визнання вино. Саме тут, на південно-заході США, проводиться 90% всього обсягу американських вин. Цього сприяють унікальні природні умови – теплі, але не спекотні дні, прохолодні, але не холодні ночі.

Десятки типів мікроклімату у різних куточках штату і сотні різновидів ґрунтів зумовили різноманітність каліфорнійських вин. Відмітною рисою каліфорнійського виноробства є використання новітнього обладнання та інноваційних технологій. Тут не витримують вина у дубових бочках і не збирають виноград руками, однак каліфорнійські вина відрізняються бездоганним якістю. Вважається, що у Каліфорнії найкраще вдаються ординарні столові вина. Кращі вина Каліфорнії маркуються знаком Premium vine.

Різноманітність каліфорнійських вин

У Каліфорнії вирощуються сотні сортів винограду, але найбільша значення мають каберне совіньйон шардоне. Відразу за ними йдуть мерло піно нуар і зінфандель. Найчастіше елітні каліфорнійські вина робляться саме з каберне совіньйон. Каберне Совіньон Каліфорнії – це глибокі, збалансовані вина з приємними нотами темних ягід і бархатистими танінами.

На етикетці каліфорнійських вин вказується найменування виноробного господарства або назва марки вина. Сорт винограду вказується у тому разі, якщо цей виноград становить не 75% в даному купажі.

Важливо, що при всіх своїх достоїнствах каліфорнійські вина відрізняються доступними цінами – це пов'язано з невисокою собівартістю врожаю.

Каліфорнійське вино - ціни в Winestyle

У магазинах Winestyle в Києві ви можете купити каліфорнійське вино за ціною від 403 грн

Дізнатися, скільки коштує каліфорнійське вино у пляшках різного обсягу Ви можете в нашому каталозі.

Ми пропонуємо каліфорнійське вино у пляшках обсягом 1 л, 1.5 л, 187 мл.