Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино вина до 250 грн, з рейтингом 80+

Знайдено 2

Вина з рейтингом понад 80 балів

Як складно буває, не будучи спеціалістом-енологом чи знавцем класифікації вин, вибрати смачне і відповідне нагоди вино, та ще й за доступною ціною. Розібратися у тонкощах виноробства достатньо складно. Однак з легкістю зорієнтуватися у всьому різноманітті вин можна з допомогою рейтингів. Якість вин оцінюють професійні експерти, а вам залишається довіритися їх авторитетному думку, або виставити провину свою оцінку.
Ми зробили для вас підбірку відмінних недорогих вин з рейтингом понад 80 балів, щоб вибір вина перетворився в легке і приємне заняття!

Кожен рік експерти американських журналів Wine Spectator і Wine Enthusiast проводять дегустації тисяч сортів вина з усього світла. Дегустація проводиться так званим «сліпим методом» – експерти не бачать етикетку пляшки, а знають тільки регіон походження вина і сорт винограду. В наприкінці року складається рейтинг 100 найкращих вин року, в якому вино може отримати оцінку від 50 до 100 балів. Велике значення мають рейтинги впливових винних критиків Роберта Паркера і Стівена Танцера, а також самого авторитетного винного журналіста Австралії Джеймса Халлидея. Нагадаємо, що за американським 100-балльным шкалами (рейтинг Robert Parker, журналів Wine Spectator, Wine Enthusiast) оцінка вище 80 балів ставиться дуже гарного вина, вище 90 – відмінному (видатному), вище 95 балів – превеликий, винятковому провину. Таким чином, ви можете бути впевнені, що вина з рейтингом понад 80 балів гідні вашої уваги.

У цьому розділі ви знайдете вина, які є гордістю світового виноробства – французькі і італійські вина, а також вина Нового Світла, які своєю новизною і оригінальністю підкорюють все більше шанувальників вина. Рекомендуємо вам як можна швидше познайомитися з незвичайними і запам'ятовуються чилійськими австралійськими і аргентинськими винами, винами Південній Африки. Ви побачите червоні і білі сухі і десертні вина ігристі вина і хороше шампанське. Вина цього розділу порадують вас не тільки смаком, але і низькою ціною!

Показати ще
показано 5 з 2