Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино із Кот д'Ор

Знайдено 818

Вина Кот д’Op

Вважається, що в регіоні Кіт д’Op (назва перекладається як «золоті пагорби») народжуються одні з кращих вин Бургундії. Достатньо сказати, що саме тут, в субрегіоні Кот-де-Нюї, проводиться культове вино романэ-конті (Romanee Conti).Не так давно бізнесмен з Китаю придбав 27 пляшок цього вина за 500 тисяч доларів. Легко підрахувати, у яку суму обійшлася кожна пляшка - 18500 доларів. Кожен рік на світло з'являється не більше шести тисяч пляшок Romanee Conti. Це саме дороге червоне вино світу.

Географія вин Кот д’Op

Кіт д’Ор ділиться на три самостійних району, у кожному з яких існує своя унікальна гамма вин. Кіт де-Нюї славиться червоними винами з піно нуар. Цей сорт винограду проявляє себе тут найкращим чином: вина відрізняються багатим ароматом, глибоким смаком і великим потенціалом витримки. Кіт де Бон більше відомий добротними білими винами.

Тут на вапняно-кам'янистих грунтах вдається вирощувати шардоне здатний давати м'які і елегантні білі вина. Якщо мова йде про білих бургундських винах, можна з упевненістю говорити про те, що це вина з Шаблі або Кот-де-Бон. Втім, і червоні вина Кот де Бон досить хороші, але не претендують на більше. В області Від Кіт (Від Кот-де-Нюї і Від Кот-де-Бон) виробляються більш прості, легкі білі і червоні вина.

З білих вин регіону Кіт д’Ор рекомендуємо спробувати Вольнэ (Volnay) і Мерсо (Meursaut), а з червоних – Шамболь-Мюзиньи (Chambolle-Musigny) і Поммар. Ці та інші вина регіону Кіт д’Ор можна знайти в даному розділі нашого каталогу.

Вина Кіт д’Ор – це найвишуканіші і елегантні бургундські вина. Кіт д’Ор явив світові безліч знаменитих червоних вин, які здавна вважаються зразковими у своїй категорії. Купити вина Кіт д’Ор до столу або в подарунок можна прямо зараз.