Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино

Знайдено 24

Вино Доннафугата

Donnafugata — прекрасне вино прекрасної Сицилії! Вже понад 150 років вино під цим брендом випускаються червоні і білі сухі, солодкі і напівсухі вина, які б підкорили як любителів, так і знавців.

Для "Доннафугата" характерні різні етикетки на пляшках з різним вином, однак, у їх часто малюнку присутній зображення жіночої голови з розпущеним розгорнутими волоссям. Це пояснюється тим, що з італійської мови "donnafugata" можна перевести як "втеча жінка"". За легендою королева Марія (дружина Фердинанда 4-го Бурбона) бігла з Неаполя і сховалася на Сицилії, в одному із замків. До речі, замок теж часто можна побачити на етикетці цього вина.

Особливості виробництва

Виробляє "Доннафугата" сім'я Ралло, яка дуже відома на Сицилії не тільки своїм вином, але і відношенням до ведення бізнесу. Можна сказати, що це соціально орієнтований бізнес, який думає про збереження екології, про зручність своїх клієнтів і про тому, як зробити життя навколо трохи краще і цікавіше. Наприклад, господарство активно використовує сонячну енергію, економлячи таким чином ресурси і підтримуючи дуже високі показники чистоти повітря.

Щоб процес збору врожаю був комфортним, його здійснюють вночі, коли не так жарко (і, звичайно, тільки вручну). Більш того, цей процес перетворений в справжній свято — нічний музичний фестиваль, на якому веселиться і відпочиває місцеве населення. Дбайливо і трепетно зберігаючи традиції виноробства, Donnafugata прагне освоювати сучасні технології продажів і маркетингу. Як результат — Інтернет-сайт "Доннафугата" вважається кращим серед сайтів виноробних компаній Італії.

Під брендом Donnafugata випускається як вино середньої цінової категорії, так і вина "преміум". Червоні сухі рекомендуються вина до холодним і гарячих страв з м'яса, білі вина можна подати до сирів, десертів, овочів. Солодкі вина гармонійно поєднуються з м'якими сирами, солодкою випічкою, фруктами, морозивом.