Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино сухий

Знайдено 41928

Сухі вина

Вино називається сухим, якщо у ньому повністю (тобто насухо) сброжен весь цукор. Мова йдеться про напої, приготовлених допомогою повного зброджування сусла із залишковим відсотком цукру на рівні не більше 0,3%. Для європейських і російських вин відмітка утримання цукру становить 4 г/л. Розрізняють як білі, так і червоні сухі вина. Оскільки у напої практично відсутній цукор, він має кислуватий і терпкуватий смак, але в цьому і криється його основний шарм!

Особливості виробництва

Алкогольний напій випускається з сортів винограду, чия солодкість знаходиться на мінімальному рівні. До цих різновидам відносяться шардоне, каберне совіньйон, піно нуар, мускат та ін. Вино витримується в бочках до практично повного зброджування цукру в суслі, в результаті чого виходить продукт фортецею від 8,5 до 15 градусів. 

Характеристики сухих вин 

Білі сухі відрізняються кислуватим смаком, при це червоні мають більше терпких нот у своєму смаковому букеті. 
Що стосується відтінку, білі вина мають колір від прозоро-солом'яного до золоттисто-бурштинового, а бувають червоні і світло-червоними, і насиченими бордовими. 

Вважається, що сухі вина — більш елітарні і благородні, оскільки з-за відсутності цукру можна оцінити на 100% аромат і смак напою. В сухому вини розкриваються всі достоїнства напою. 

Рекомендації по поєднанню

  • Білі сухі органічно поєднуються з морепродуктами і рибою. Також до таких напоїв добре підійдуть м'які сири, паштети, оливки. 
  • Червоні — найкраще рішення для м'яса. Крім того, вони добре поєднуються з шоколадом, випічкою. 
  • Сухі білі охолоджують до температури 6 — 8 градусів, а червоні   до 15 градусів. Червоне вино вважається зігріваючим, і воно краще підійде для холодної погоди. Прекрасні білі для спеки, втамовують спрагу і дарують приємний хміль. 

Сухі вина в магазинах WineStyle 

Ви можете купити сухі вина кращих виробників країн Старого і Нового світла у мережі магазинів WineStyle. У. нас є як демократичні вина на кожен день, так і елітні напої, гідні колекціонерів. Орієнтовна ціна хорошого сухого вина починається від 65 грн за пляшку 750 мл.