Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Грузинське вино

Знайдено 1860

Грузинські вина

Грузинське вино — це не просто виноградний алкогольний напій, вироблений у Грузії. Це частина багатовікової національної історії і культури, популярний бренд, відомий далеко за межами країни. "Кіндзмараулі" і "Хванчкара", "Алазанська долина" і "Сапераві", "Мукузані" і "Цинандалі" — вина, які стали візитною карткою Грузії. Їх у нас добре знають, люблять і часто воліють модним іспанським, італійським і чилійським винам.

Виноробство у Грузії має поважний вік   кілька тисяч років. Тут виростає більш ніж 500 сортів винограду, є власні технології виробництва вина — імеретинська і кахетинська, які докорінно відрізняються від європейської. Гілки і кісточки, які не видаляють при отриманні соку і навіть на етапі бродіння (за кахетинскому методом), в результаті надають винам додаткову терпкість, яскравість і насиченість, нагороджуючи напої енергійним, "чоловічим" характером. Сьогодні можна купити грузинське вино, зроблене як старовинними національним, так і європейським способами.

Популярні грузинські вина та їх особливості

Грузія славиться своїми білими й червоними, сухими, напівсухими і напівсолодкі винами з автохтонних грузинських сортів винограду.

  • Біле сухе "Цинандалі" роблять з винограду мцване і ркацителі. Витримка вина становить 2 роки, фортеця 12 %, смак і аромат — фруктово-квітковий з легкими медовими нотками. Подавати його рекомендується з овочами та білим м'ясом.
  • Сортове "Ркацителі"   вино бурштинового кольору з виразним фруктовим ароматом, гармонійним кислотним баланс та тонами тропічних фруктів у смак. Гармонійна пара до вина — страви грузинської кухні.
  • Сортове вино "Мцване" з однойменного винограду   ароматне біле вино з освіжаючої кислинкою і фруктово-цитрусовим букетом. Вдалий аперитив і супровід до пряних страв.
  • "Алазанська долина"   біле і червоне напівсолодке вино з білих і червоних автохтонних грузинських сортів винограду, в основному, з білого ркацителі і червоного сапераві.
  • "Кіндзмараулі"   червоне марочне напівсолодке вино з винограду сапераві з вишуканим фруктово-ягідним ароматом, гармонійним округлим смаком і розкішним післясмаком. Ідеально підходить до десертних страв та сирів.
  • "Хванчкара" — знамените грузинське вино, ціна якого відповідає його статусом. Воно здатне наситити одним ароматом, вишуканим і елегантним. Неповторний оксамитовий смак, наповнений природною солодкістю, забезпечив цього провину багато шанувальників, в числі яких був Йосип Сталін. Супровід до цього вина — смажене м'ясо, дичина, фрукти.

Де купити грузинське вино

Ми рекомендуємо звертатися у спеціалізовані торгові точки з позитивними відгуками. Будемо раді бачити вас в числі клієнтів Winestyle. Наш магазин пропонує широкий вибір вин з Грузії від провідних виноробних компаній.

Грузинське вино - ціни в Winestyle

У магазинах Winestyle в Києві ви можете купити вина з Грузії ціною від 278 грн

Дізнатися, скільки коштує грузинське вино у пляшках різного обсягу Ви можете в нашому каталозі.