Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино із Германии

Знайдено 1795

Вина Німеччини

Німеччина займає 6 місце за обсягами виробництва вина у світі. Більше 60% цього обсягу відноситься до білих вин. Практично неможливо купити німецьке вино поганого якості, оскільки тут діють строгі стандарти, стосуються виноградарства і виноробства. Кращими регіонами походження німецького вина є Мозель Баден Пфальц Рейнгау. Німеччина   одна з небагатьох країн, де роблять хороші натуральні напівсолодкі вина.

Класифікація німецьких вин

Прості вина Німеччини на кожен день, пройшли регіональну перевірку якості, можуть бути марковані Landwein, Deutscher Tafelwein або Tafelwein, а вина вищого якості, захищені за походженням, відносяться до категорії QmP — це вказує на пізній збір винограду, коли ягоди накопичують максимальна кількість ароматичних і смакових відтінків. В останню групу вин входять:

  • Kabinett — легкі сухі вина з винограду, зібраного в середині вересня.
  • Spatlese — більш ароматні вина, сухі і напівсолодкі, виноград для яких збирається в середині жовтня.
  • Auslese — добірні вина з стиглого винограду пізнього збору. Відрізняються насиченим смаком і ароматом.
  • Beerenauslese — дорогі і смачні вина, найчастіше десертні, з ботритизированного винограду.
  • Trockenbeerenauslese — категорія елітних вин з підвищеним змістом цукру. Виробляються з рислінгу, совіньйон блан, траминера і інших сортів винограду. Для цього рідкісного і дорогого вина використовується виноград стані ізюму, який збирається, коли температура опускається нижче 0С.

Самими поширеними сортами винограду в Німеччині є білі рислінг, мюллер-тургау, гевюрцтрамінер. З червоних звертає на себе увагу шпетбурґундер. Це місцевий назва міжнародного сорту Піно нуар. Хороші червоні вина роблять на півдні Німеччини, де багато сонця, в регіонах Баден і Пфальц.

Німецька рислінг

Рислінг — король і гордість німецького виноробства. Прохолодний клімат дозволяє отримувати дивно елегантні, витончені рислінг з оптимальною кислотністю. Особливо цінуються підбадьорливі рислінги з аппелласьона Мозель-Саар-Рувер. Кращими рислингами, високо оцінюваними експертами, славиться Bernkastel. Рислінг з Рейнгау більше щільні і ароматні.