Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино Гевюрцтрамінер

Знайдено 450

Вино Гевюрцтрамінер

«Пряний виноград з Трамина» – саме так перекладається з німецької назва сорту білого винограду гевюрцтрамінер. Виноград родом з італійського міста Трамина знайшов своє покликання в Німеччини та Франції (Ельзас).

 

Цей сорт дуже примхливий, вимагає певного мікроклімату і постійного нагляду, не виносить засухи і збіднених ґрунтів, воліє прохолоду, тому культивується у США, Канаді, Італії, Австралії, Німеччини та Австрії. Гевюрцтрамінер – символ прекрасних білих вин Ельзасу. Крім того, широке розповсюдження він отримав у Німеччині і Австрії.

Вина Гевюрцтрамінер – це потужні, яскраві напівсухі вина солом'яно-жовтого кольору з сильним ароматом і насиченим смаком. Особливо гарні вина Гевюрцтрамінер родом з Ельзасу і Німеччині. В цих регіонах сорт винограду розкривається найкращим чином і дає найцікавіше вино.

Відтінки смаку

Смак вина специфічний, інтенсивний і пряний. Це єдине вино, яке відмінно поєднується з пряною кухнею – такий, як індійська або тайська. Ельзаські вина здаються солодкуватими, а німецькі і австрійські – більш сухими.

Головне гідність вин Гевюрцтрамінер – це, звичайно, їх приголомшливий аромат, в якому яскраво виражені ноти лічі, троянди, імбиру і екзотичних фруктів. Якщо вам коли-небудь доводилося пробувати фрукт лічі (китайську сливу), ви відразу дізнаєтеся вино Гевюрцтрамінер.

Гастрономиеские поєднання

Гевюрцтрамінер – вино з сильним, домінуючим характером. Підібрати блюдо до цього вина – непроста завдання. Гевюрцтрамінер можна подати перед трапезою, для збудження апетиту, або відразу після їжі, до паштетів і сирів.

Вина Гевюрцтрамінер подають до столу в якості аперитиву або відразу після трапези. Гевюрцтрамінер – вино зі складним характером, тому вимагає особливої уваги при виборі гастрономічного супутника. Якщо підібрати "неправильне" страву можна звести нанівець всі враження від цього дивного вина.

Гарну эногастрономическую пару вино Гевюрцтрамінер становить з стравами індійської, тайської і особливо китайської кухні, поєднується з сирами з цвіллю, ідеальну пару становить з сиром мюнстер. Подається охолодженим до 8-10°C

Гевюрцтрамінер — ціна в WineStyle

Вина з винограду гевюрцтрамінер в магазинах WineStyle можна купити за ціною від 260 грн за стандартну пляшку об'ємом 0,75 л. Ми пропонуємо доступні ціни на популярні французькі вина Гевюрцтрамінер.