Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино у коробці

Знайдено 1547

Вино у коробці

Хороший алкоголь   універсальний презент, який можна піднести чоловікові і жінці, другу й колезі по роботі, діловому партнеру і лікаря. Щоб подарунок сподобався, бажано знати про смак отримувача, але якісні вина знаменитих брендів, як правило, не викликають заперечень. Вино в коробці    ідеальний варіант оформлення подібного подарунок: не потрібно шукати відповідний пакет або спеціальну упаковку, про це подбав виробник.

  • Вино Askaneli Brothers, Rkatsiteli Qvevri, gift box. Помаранчеве сухе кахетинське вино. Компанія Askaneli Brothers займається виноробством багато десятиліть. Сьогодні це один з провідних грузинських брендів, його продукція експортується США, Росію, Францію, Канаду та інші країни світу, і отримує нагороди на міжнародних виставках. Напій бурштинового кольору з яскравим фруктовим букетом, у якому чітко відчуваються ноти айви і печених яблук. Смак бархатистий, післясмак легке і приємне.
  • Вино Navarro Correas, "Coleccion Privada" Malbec, 2018. Червоне сухе вино з Аргентини зроблено за традиційною технології з винограду мальбек. Алкоголь перед розливом півроку витримують в дубових бочках, завдяки цьому рубінове вино набуває округлу танинность, аромати злив і фіалок, і легке фруктове післясмак.
  • Brunel de la Gardine, Cotes du Rhone AOC, 2018. Французька червоне сухе вино з винограду гренаш, мурведр, сіра. Темно-гранатовий напій з яскравим фруктовим ароматом. Округлий і добре збалансований смак, пряний післясмак.
  • Gran Cruz Colheita, 2008, wooden box. Витриманий португальська портвейн в подарункової дерев'яної коробці. Янтарне вино з винограду турига насіональ і мальвазія. Смак складний і округлий, з нотами горіхів і сухофруктів, в ароматі   херес і стиглі фрукти, післясмак тривалий і приємне.
  • Graham's 40 Year Old Tawny Port, gift tube. Португальська портвейн в подарункової тубі. Солодке вино 40-річної витяги стане цінним подарунком для справжніх гурманів. Клас напою підтверджується бурштиновим кольором і зеленуватим відтінком по краю келиха. У вина свіжий і насичений аромат, складний смак і багатий ароматичний букет.

З десятків марок вин, представлених в магазинах WineStyle, ви можете вибрати товари з різних цінових категорій. Нижня межа ціни на пляшку вина в подарунковій упаковці   від 334 грн