Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино Мерло

Знайдено 5938

Вина Мерло

Мерло по популярності поступається лише сорту каберне совіньйон. Цей сорт винограду асоціюється в першу чергу з великими бордоскими винами – винами Сент-Емільона і Помроля. У Франції та Італії площа посадок мерло перевищує площі культивування каберне совіньйон. Мерло стійкий до засух і заморозків, відрізняється високою врожайністю, яку виноградарі спеціально стримують. В цілому, мерло легше, ніж з каберне, отримати високоякісне вино – тому він і отримав таке широке поширення.

Відтінки смаку

За характером вина Мерло схожі на Каберне Совіньйон, але більш м'які і світлі, позбавлені високою танінів, притаманною Каберне. І у Франції, і в інших країнах мерло – неодмінний супутник інших сортів в купажах. Найчастіше його змішують з каберне совіньон і каберне фран – виходять тонкі, бархатисті вина з багатим букетом. Сортові вина Мерло виробляють тільки з одного сорти винограду. Мерло – основний сорт, який використовується для виробництва знаменитих французьких вин Шато Петрюс.

Географія мерло

Країни, де мерло грає важливу роль – Франция Італія Чилі США (Каліфорнія). Чим тепліше клімат в місці зростання лози, тим більше виражені фруктові ноти у вині.

Основні відтінки аромату, властиві винам Мерло: вишня, ожина, слива, малина, трохи шкіри і тютюну. Після витримки у бочці з'являються тони шоколаду, кави, ванілі і диму. Мерло становить хорошу эногастрономическую пару з смаженим на грилі м'ясом, птахом і гострими сирами.

Вина Мерло — ціна у WineStyle

Виноград мерло дозволяє робити як демократичні, так і елітні вина. В магазинах WineStyle вина з мерло можна купити за ціною від 65 грн