Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино вина нового світу

Знайдено 7527

Вина Нового світу

Вина Нового Світла . Що ж це за загадкове вино? Новий Світло– це такі країни, як Аргентина, Чилі, США (Каліфорнія), ПАР, Австралія, Нова Зеландія і Уругвай. В загалом, всі країни, не ввійшли у «велику трійку» виноробних країн.

У останнє десятиліття у світі виноробства відбулася справжня революція – вина Нового Світла впевнено витісняють традиційні марки французьких італійських і іспанських вин. Новий Світ – це все, що знаходиться за межами Європи (Старого Світла). Це вина з США, Чилі Аргентина Австралії ПАР і далекої Нової Зеландії. Безперечний успіх цим винам приніс екзотичний смак з незвіданими раніше відтінками, які з радістю відкривають для себе все нові і нові споживачі. 

До виноробству тут ставляться дуже серйозно, адже всі ці країни лише недавно вийшли на світовий ринок вина і тільки завойовують репутацію. Энологи Нового Світла намагаються брати на озброєння найбільш інноваційні технології виноробства, щоб робити конкурентоспроможне вино. Додайте до цього унікальні природні умови, властиві цим країнам – необедненные грунту, сонячний клімат, відсутність збудників хвороб винограду, а також дешеву робочу силу – і ви зрозумієте, чому вина Нового Світла так популярні.

Особливості вин Нового Світла

Експерти вважають, що незабаром частка вин Нового Світла на вітчизняному ринку складе 20-25%. Вина Нового Світла вигідно виділяються і своєю вартістю – вони недорогі, оскільки в цих країнах немає обмежень на врожайність винограду і дешева робоча сила. Вважається, що саме вина Нового Світла відмінно підходять для повсякденного вживання – настільки вони легкі, свіжі, приємні. Характер їх простий і зрозумілий. Однак деякі сорти цих вин цілком можуть похвастати багатим букетом, довгим післясмаком і високим потенціалом витримки.

У кожної країни Нового Світла є візитна картка – сорт винограду, який на місцевих ґрунтах дає незвичайно смачне вино. В Чилі це карменер – сорт червоного винограду, який практично не зустрічається більше у Європі. В Аргентині – розкішний мальбек в Австралії – витончений шираз у Каліфорнії – зінфандель, дає теплі червоні вина з ягідним ароматом, у ПАР – пінотаж (гібрид піно нуар, сенсо).

Відмітною рисою вин Нового Світла є їх проста класифікація – на пляшці завжди вказано сорт винограду, рік врожаю і регіон виробництва, у той час як французькі виробники в першу чергу вказують найменування господарства і національну категорію вина. Такий підхід до маркування робить вибір вин Нового Світла простим і зручним.

У цьому розділі представлені кращі вина Нового світла – чилійські вина, аргентинські вина Австралії і Південно-Африканської республіки. Відкрийте для себе нові грані смаку з винами Нового Світла!

Вина Нового світла — ціна в WineStyle

Вина Нового світла — дуже обширна категорія, тому і розкид цін в ній досить великий. В магазинах WineStyle вина Нового світла можна купити за ціною від 186 грн У цьому розділі ви знайдете безліч варіантів для подарунка — вина у наборах, дерев'яних ящиках і красивих коробках.