Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино Примитиво

Знайдено 357

Вино примитиво

Примитиво — італійська червоний виноград. Батьківщина сорту — Апулія, але примитиво успішно обробляють у Хорватії під іменами трибидраг і курлйеник кастельянски, у США цей виноград називається зінфандель. Червоні і рожеві вина славляться насиченістю смаку і аромату, терпкістю, міцністю і гірчинкою. Часто примитиво додають в купажі ігристих і тихих вин з мерло, алеатіко, негроамаро та іншого винограду для повноти смаку і кольору. Яскраві тому приклади    вина Астралі Россо або Рокка Гранде Пассоло, Россо Саленто.

Примитиво ді Мандурия повністю відповідає сортовим характеристиками і вважається кращим і самим знаменитим вином регіону Апулія. Виноградники з кущами примитиво оточують місто Мандурия з незапам'ятних часів, по одній з версій, лозу сюди завезли греки більше 2000 років тому. Точно відомо, що терпке червоне вино з цього винограду робили монахи-бенедиктинці на самому початку XVII ст. 

Грона винограду збирають у кошики вручну. Ягоди з молодих кущів офарблюють алкоголь в червоний колір, чим старше лоза, тим ясніше проглядаються блакитні і помаранчеві іскри. Алкоголь витримують у підвалах, дозріле вино стає з рубіновим фіолетовим відтінком і набуває легкий ягідний аромат з нотами і прянощів тютюну, а також бархатистість. 

Вина примитиво — асортимент

Наявність широкого асортименту вин Primitivo в алкогольній мережі WineStyle дозволяє підібрати напій для сімейного вечері, романтичного вечори і урочистості: 

  • Li Filitti. Червоне сухе вино фортецею 14,5 %об. Пряне, м'яке і ароматне, зі смаком стиглих фруктів. Пахне сухими пелюстками, смородиновим листом, червоними ягодами і шоколадом. Напій подають при кімнатній температурі (16—18 оС) до жаркого, дичини, твердим сирів, ягнятине і пасті з м'ясом.
  • Lu Rappaio. Сухе червоне вино 15 місяців витримують в дубових бочках. В округлому смак — свіжість червоних фруктів, аромат ванілі, і прянощів лісових ягід, післясмак тривале. Помірно танінне вино складе гастрономічну пару м'ясних закусок і страв з червоного м'яса.
  • Piano Chiuso Riserva. Фортеця червоного сухого ""П'яно Кьюзо" — 16% про. Яскраво-рубіновий напій 2-річної витримки має складним букетом з інтенсивними нотами вишні, лісових ягід, перцю, гвоздики і шоколаду. М'яка терпкість смаку завершується довгим оксамитовим післясмаком.

Вина примитиво   ціни в WineStyle

Придбати сухі, напівсухі і напівсолодкі вина "Примитиво" з Італії, ПАР, США в WineStyle можна за ціною від 211 грн за пляшку 0,75 л.