Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вино рожеве

Знайдено 2533

Рожеві вина

Шукаєте легкий, свіжий, чудово охолоджуючий напій? Універсальний, чудово підкреслює смак будь-яких страв, відповідний для обіду та вечері? Купіть рожеве вино! Цей дивовижний напій з кожним роком набирає популярність у багатьох країнах світу — і зовсім заслужено.

Рожеве вино багате корисними мінеральними речовинами. Цей напій гармонійно поєднується з м'ясом, рибою, морепродуктами, овочами, фруктами і десертами. Ви можете сміливо подавати його в якості аперитиву дижестива, до рясної трапези і до легкого перекусу. Ви навіть можете пити його «соло», тільки з льодом або мінеральної водою — в жаркий літній день келих прохолодного рожевого вина додасть сил і відмінно втамовує спрагу. Оптимальною температурою напою вважається 10 градусів.

Особливості виробництва

Рожеве вино не є сумішшю червоного і білого, як багато хто вважає, це абсолютно окремий, самодостатній тип вин. В якості сировини для рожевого вина використовується чорний, червоний, білий і рожевий виноград різних сортів. За своїм смаку рожеве вино дуже нагадує біле, але все відрізняється від нього своєрідним витонченістю і легкістю, яку ви відчуєте буквально з першим же ковтком.

У якості сировини використовуються різні сорти чорного, білого, червоного і рожевого винограду. Цікаво, що при віджимі дуже ретельно стежать за тим, щоб відфільтрувати кісточки і гілки. А ось шкірочка виноградних ягід якраз залишається в суслі на кілька годин, що і забезпечує напою рожевий колір, а також високий вміст поліфенолів, присутні у шкірці. Поліфеноли є натуральними інтенсивними антиоксидантами, вони благотворно впливають на наш організм, протидіючи процесів окислення.

Географія рожевих вин

Рожеві вина виробляються у багатьох країнах. Особливою славою користуються напої з Франції з долини річки Луари — саме там роблять знамените рожеве анжуйское. Дуже популярно рожеве вино в Іспанії, італійської Тоскані і Португалії. Можна сказати, що країни Старого Світла поставили якийсь рівень цього напою, зробили його затребуваним на світовому ринку. І Новий Світло не змусив довго чекати відповіді   зараз можна знайти прекрасне рожеве з Чилі, Аргентини, Каліфорнії та Австралії.

Відтінки смаку

Рожеві вина можна назвати універсальними, так як вони подаються до будь-яких страв у будь-який час доби. Мабуть, існує тільки одне умова: його потрібно охолодити до температури 9-10 градусів, особливо якщо це рожеве ігристе вино.

Це вино не втратить своєю смаковою привабливості, якщо ви додасте у нього дуже багато льоду або разбавите мінеральної водою — у такому варіанті напій можна рекомендувати для обіду або короткого перекусу в спекотний літній день.

Рожеве вино — ціна у WineStyle

Рожеві вина в магазинах WineStyle можна купити за ціною від 157 грн за стандартну пляшку об'ємом 0,75 л. Вартість преміального вина з високим рейтингом також доступна для цінителів вин.